2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان و بارداری دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 3424 بازدید | 44 پست
پس خداروشکر.آزمایش خون بده شاید کمبود ویتامین خاصی داری.

نمیدونم البته اون دوسال پیش سردخترم بود الان دوباره باید سونو برم ببینم اوضاع چطوره

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
نمیدونم البته اون دوسال پیش سردخترم بود الان دوباره باید سونو برم ببینم اوضاع چطوره

انشالله که هیچ مشکلی نیست🌹

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم دکترتو میگی عزیزم منم میخوام دوقلو باردار بشم یه دکتر خوب میخوام مشهد هستم🙏

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
2731
اسم دکترتو میگی عزیزم منم میخوام دوقلو باردار بشم یه دکتر خوب میخوام مشهد هستم🙏

دکترم فاطمه موسوی بود تو احمد اباد دکترمو عوض کردم میگف دکترت ادم نفهمی بوده شما مشکلی نداشتی ک بهت دارو داده برای بارداری چون قرصاشو کامل نخوردم یدونه میخاستم سه تاشد

خدایا هزار مرتبه شکر بابت هدیه قشنگت
دکترم فاطمه موسوی بود تو احمد اباد دکترمو عوض کردم میگف دکترت ادم نفهمی بوده شما مشکلی نداشتی ک بهت ...

سیده فاطمه موسوی

جوونه؟ هیکلش درشت؟

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
اره جوونه درشته دکتر قبلیم

اها ازش راضی نبودی؟ یکم اخلاقش تنده اما دکتر باهوشیه فکر میکنم

دکتر الانت کیه؟

اها ازش راضی نبودی؟ یکم اخلاقش تنده اما دکتر باهوشیه فکر میکنم دکتر الانت کیه؟

اره عصبی بود دکتر الانم مریم فهمیده زبردست تو ابن سینا

باهوش کجا بود گف فریز نشی اصلاا باردار نمیشی 

خدایا هزار مرتبه شکر بابت هدیه قشنگت
اره عصبی بود دکتر الانم مریم فهمیده زبردست تو ابن سینا باهوش کجا بود گف فریز نشی اصلاا باردار نمیشی ...

عهههه

اره عصبی بود دکتر الانم مریم فهمیده زبردست تو ابن سینا باهوش کجا بود گف فریز نشی اصلاا باردار نمیشی ...

از دکتر مریم فهمیده راضی بودین؟ چجوری بود دکترش

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
خیلی بینهایت کاردرست

وای من پنجشنبه ای که گذشت رفتم

چقد بی حوصله بود

۳ تا ۳ تا مریض میفرستاد تو اتاق

حریم خصوصی نداشتیم‌که هیچ

هی هم میگفت سوالاتو تند تند بپرس مریض بعدی بیاد

اصلا وقت نزاشت!!!!

یک‌و نیم ساعت با تاخیر اومده بود

ما رو الاف و معطل کرده بود

۵ دقیقه هم تو اتاقش نبودم!!!!

۶ تا مریض بیشتر نداشت

۳ تا ۳ تا میگف بیان تو اتاق😳😳😳

پول این جور دکترا حلاله خدایی؟

با من دعوا داشت😐

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊