2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان و بارداری دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 3424 بازدید | 44 پست
علایم تنبلی چیه ازجافهمیری ب

بجز اونایی که گفتم آدم همیشه کسل و بی حوصله هم هست.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ریزش مو جوش صورت نفخ قبل از پریود موی زائد پریود نامنظم یا کم حجم

من که جوش و ریزش دارم همیشه رفتم سردخترم تنبلی نداشتم الان برا دومی میخام اقدام کنم هنوز سونو نرفتم ولی هرماه یه روز عقب میندازم قبلا سرموقع بودم

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اینم هستم همیشه😁

یه دکتر خوب برو.من پیش یه مامای خنگول رفتم گفت کمخونی گرفتی واسه همین حجم پریودت کم شده و بی حوصله ای.درحالیکه فوق تخصص زنان و زایمان سونو کرد گفت تشخیص منpco  هست .گفت تخمدانهات خیلی ضعیف کار میکنن.کیست هم داشتم

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
یه دکتر خوب برو.من پیش یه مامای خنگول رفتم گفت کمخونی گرفتی واسه همین حجم پریودت کم شده و بی حوصله ا ...

واقعا دکتر با دکتر فرق میکنه من بارداری اولم دکترم خیلی دعاش میکنم واقعا دلسوز بود اما بعضیا فقط میگن اینو بهور ماه بعد بیا ببینم چی ب چیه

خدایا هزار مرتبه شکر بابت هدیه قشنگت
واقعا دکتر با دکتر فرق میکنه من بارداری اولم دکترم خیلی دعاش میکنم واقعا دلسوز بود اما بعضیا فقط میگ ...

دکترت خوب بود؟چی گفت؟

دکتر من گفت ۳ ماه دارو بخور آزمایش هم بده بیا ببینم درچه حالی.فعلا که جوشهام رفته و ریزش موهام هم کم شده‌.

دکترت خوب بود؟چی گفت؟ دکتر من گفت ۳ ماه دارو بخور آزمایش هم بده بیا ببینم درچه حالی.فعلا که جوشهام ...

بهم گف سیپرو ترون کامباند ضرر داره بیشتر بهم ویتامین داد ویتامین د و س و اهنو قرصای محشره فرتیل اید‌و اووبواوست

اون داروهایی ک میخوری فقط تازمانی ک میخوری خوبه اما متفورمینم عالیه برا من ک خیلی خوب بود

بهم گف سیپرو ترون کامباند ضرر داره بیشتر بهم ویتامین داد ویتامین د و س و اهنو قرصای محشره فرتیل اید‌ ...

ویتامین هم داده.هیرویت داده بهم.ویتامین دی و سی هم خودم میخورم.سیپرو رو برای مدت کوتاه داده تا کیستمو رفع کنه.جدی متفورمین خوبه؟من لاغرم یه نفر گفت نباید بهت میدادش

ویتامین هم داده.هیرویت داده بهم.ویتامین دی و سی هم خودم میخورم.سیپرو رو برای مدت کوتاه داده تا کیستم ...

منم لاغرم ربطی ندارع 

ویتامین هم داده.هیرویت داده بهم.ویتامین دی و سی هم خودم میخورم.سیپرو رو برای مدت کوتاه داده تا کیستم ...

البته برا کیست خوبه اون قرص من کیست نداشتم و ندارم

منم لاغرم ربطی ندارع 

متفورمین لاغر میکنه سیپروترون چاق.یعنی یه جورایی عوارض همو خنثی میکنن.واسه همین رو من تاثیر منفی نداشته

یه دکتر خوب برو.من پیش یه مامای خنگول رفتم گفت کمخونی گرفتی واسه همین حجم پریودت کم شده و بی حوصله ا ...

اتفاقا متخصص خیلی خوبی رفتم که کارش عالیه خودش تو مطب سونو واژینال کرد

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
اتفاقا متخصص خیلی خوبی رفتم که کارش عالیه خودش تو مطب سونو واژینال کرد

پس خداروشکر.آزمایش خون بده شاید کمبود ویتامین خاصی داری.