2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من انجام دادم عالیه از رژ زدن راحت شدم صورتی خوشرنگه 

گاهی تنوعی رژ رنگای دیگه میزنم اسفند ۹۹ زدم تا الانم تغییری نکرده

و اینکه مادرها لباس بچه گرون نخرید لباس ارزان کیفیت عالی در پیج ماکوچیکا makochika.shop

یه سر به پیجم بزنید🙋‍♀️همه زیر دویست لباس بچگانه از کیفیت راضی نبودید مرجوع داریم پس خیالت راحته راحت 🌺 بندر ماهشهر 🌺پیج ماکوچیکاشاپ  Makochekashop
تتوعه دیگه،به درد نمیخوره که یه مدت بگذرع خستت میکنه

با تتو قدیمی فرق داره، من ابرو هامو دو سال ونیم پیش هاشور با تکنیک بلید زدم جای خوب رفتم به خاطر کرونا دیگه نرفتم الان زیر ابروم سایه ی قهو ه ای خوشرنگ هست نه قرمز، خیلی خوب بود

2738
من نمی‌پسندم چون همیشه باید یه رنگ بزنی .اگه کارش خوب باشه کم تغییر رنگ داره .همون شیدینگ لب منظورته ...

بله رنگش رو خودم انتخاب می‌کنم، رنگ  طبیعی میخوام که خیلی هم تو چشم نباشه چون من خیلی آرایش نمیکنم 

من زدم و چون خیلی هیزدردم خیلی سوخت و مثل سگ پشیمون بودم و چون از خط لب بیرون اومدم و حجم دادم به لب بیشتر پشیمونم رنگ روی پوست صورت با روی لب فرق میکنه

ولی یه مدت راحتی

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
با تتو قدیمی فرق داره، من ابرو هامو دو سال ونیم پیش هاشور با تکنیک بلید زدم جای خوب رفتم به خاطر کرو ...

دقیقا منم دوسال پیش هاشور کردم،اصلاااا ترمیم هم نرفتم

الان قهوه ای شده نه قرمز

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید