2737
2739
عنوان

همین الان با شوهرم یه دعوای بدی کردیم ، خستم کرد دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 72 پست
دقیقا  من خیلی می‌جنگم که از اون شخصیتی که باباش براش ساخته دور بشه ، ولی گاها دیگه میبرم &nbs ...

من ک واقعا عاشق پدرشوهرم میشم بعضی وقتا.انقد زورت میکنن تا بالاخره خرید کنی..گلهیه کن ب پدرشپهرت.بگو میخواستم برم قهر ب بابام بگم ولی گفتم پدرم بفهمه تا الان چقد تحمل کردم کار بیخ پیدا میکنه ترجیح دادم شما حلش کنی..مستقیم داری تهدیدش میکنی درست نکنی پسرتو میرم قهر و طلاق

بگو پسرت دیگه داره عذابم میده لباس تمیز و نو و مرتب ندارم.همه فامیل مسخرم میکنن لباسای اونا مارکه بابا من لباس مارک نمیخوام این یه جوراب دوزاریم برام نمیخره.ب پدرم بگم خیلی بد برخورد میکنه چون هیچوقت پدرم از لحاظ مالی تو مذیقه نذاشته منو همیشه پول زیاد ب خودم میداده هروقت هرچی خواستم بخرم.میترسم بش بگم کلا دعوا بشه.شما خودت حلش کن......

ب مادرشوهرت نگو اصن.اون بدبخت نتونسته گلیم خودشو از اب بیرون بکشه چ برسه ب توعه عروس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالا گفتم  خانواده‌ ش شدیدا مردسالاری، کلا فک می‌کنه زن هرچی میگه باید برعکسش کرد  پدرشو ...

ای بابا پس حق داری ولی واقعا شخصیتشو نمیتونی عوض کنی بابای منم همینه نزدیک هفتاد سالشه مامانم خودشو داغون کرده ولی مامانم درست نشده

2742
باز تو بابا داری  من اونم ندارم  همین الان بغض کردم بهش گفتم اگه بابا داشتم جرات نمی کرد ...

وااای الهی برات بمیرم 😪خدایااااااااچرااخه اینجوری میکنه جای اینک همدردباشه مرحم باشه اینجوری میکنه خداالهی ب قلبت ارامش بده

منومادرشوهرم همین الان یهویی  
داره عزیزم !!  تو مخش کردن که مررررررد باید بخواد و اگه نخواد نباید بکنی!!! مسئله این است

من با چنین خانواده ای چهارسال زندگی کردم و با پوست و گوشت و استخوان درکت میکنم، وقتی جانم ب لب رسید مهرمو بخشیدم و جانم آزاد...

پدرش جلوی خودم میگفت ب زن جماعت رو ندین، بزنید، حکومت کنید، دیکتاتور باشید وگرنه مثل موریانه ذره ذره نابودتون میکنن...

چ ناحق کتک هایی ک خوردم و چاره ای جز سکوت نداشتم، میفهممت عزیزم الهی عاقبت بخیر باشی

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
 من با چنین خانواده ای چهارسال زندگی کردم و با پوست و گوشت و استخوان درکت میکنم، وقتی جانم ب لب ...

من از پدرشوهر نامردم نمی‌گذرم 

حلالش  نمیکنم هیچوقت 

دقیقا مثل پدرشوهر من 

💋میشه فقط یه صلوات برای سلامتی تو دلیم بفرستی؟❤️❤️😍🙏🙏🙏
2738
من از پدرشوهر نامردم نمی‌گذرم  حلالش  نمیکنم هیچوقت  دقیقا مثل پدرشوهر من

بـــگردم الهی عزیزم💔

قبول داری ظالم همیشه سالمه؟

بخدا تو ۸٠سالگی انقد قشنگ از دنیا رفت، غروب رفت حمام، شام و میوشو خورد، رو مبل نشست تی وی ببینه براش چایی بردن دیدن خوابه، آخر شب رفتن صداش بزنن بره تو اتاق بخوابه دیدن تموم کرد، ب همین راحتی...

این شخص خیلی به منی ک پدر نداشتم ظلم کرد با دیکتاتور بودنش، از وقتی شنیدم فوت کرد محاله وقت اذان مغرب بشه و با دل شکسته یادش نیفتم، نفرین نمیکنم فقط ب محض این ک صدای اذانو میشنوم میگم صاحبه اذان خودت دیدی، سپردم ب خودت...

میفهممت عزیزم♥

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
بـــگردم الهی عزیزم💔 قبول داری ظالم همیشه سالمه؟ بخدا تو ۸٠سالگی انقد قشنگ از دنیا رفت، غروب رفت ...

منم دیگه سپردمشون بخدا 

مادرشوهرم خیلی ظلم دیده ولی عوض اینکه به پسرش یاد بده که تو اینجوری نباش ، بدتر شده 

نفرین و دعای بد نمیکنم ولی چیزیشون بشه هم یه قطره اشکی نمیریزم

بالاخره ب سنی رسیدن ک درک کنن مامانشون چرا رفته قهر..خصوصا چون بچن وابسته ترن.انقد نق میزنن باباعه م ...

هیی خواهرجان قهر هم اومده دویست بار قول هم داده شوهرش ولی امان از دستی که هرز شده 😊