2733
2734
عنوان

بيايد يكم راجع به كنكور بم توضي بديد

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خش ب حالت موفق باشي من ب همينشم راضيم اينكه فقط بتونم قبول شم مهم نيس كجا و كدوم دانشگاه فق آيند ...

انشالله که میتونی

از همون دهم هدفمند درس بخون تست بزن همون سال اول کنکورت بهترین دانشگاه قبولی اگه تنبلی نکنی❤

انشالله که میتونی از همون دهم هدفمند درس بخون تست بزن همون سال اول کنکورت بهترین دانشگاه قبولی اگه ...

شما چ سالی کنکور دادید؟۹۸؟

نزدیکم که می آیی نرم و آهسته بیا...مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهاییم...(سهراب سپهری)
انشالله که میتونی از همون دهم هدفمند درس بخون تست بزن همون سال اول کنکورت بهترین دانشگاه قبولی اگه ...

تنبلي ك اصن ندارم

فق ترس دارم ع اينكه نتونم

بعد دوباره ميگم ميتونم ترس چيه:/

فعلا تونستم

تلاشمو ميكنم قبول ميشم ايشالااااا :)

نه امسال گفتم که امسال خیلی بد شد همه چی بخاطر همین دولتی نیاوردم

درسته...موفق باشید بله کنکور سخت بود مخصوصا ریاضیش...البتع من خودم حس کردم کسی ک خونده عمقی میتونه ی ۵۰ی بزنع چون سخت بود میگم ۵۰

نزدیکم که می آیی نرم و آهسته بیا...مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهاییم...(سهراب سپهری)
2706