2737
2739
عنوان

بيايد يكم راجع به كنكور بم توضي بديد

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 40 پست
درسته...موفق باشید بله کنکور سخت بود مخصوصا ریاضیش...البتع من خودم حس کردم کسی ک خونده عمقی میتونه ی ...

آره خیلی سخت بود من ۲۶ زدم😂😂😂

ولی آره اگه کسی ریاضیو عالی خونده بود میتونست به نظرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما هم كنكور تجربي قبول شديد؟

من پشت کنکوری تجربیم عزیزم..کنکور دادم پزشکی نیووردم الان نشستم بخونم دوبارع بیارم

نزدیکم که می آیی نرم و آهسته بیا...مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهاییم...(سهراب سپهری)
2742
هر چ دل تنگت ميگويد :/ هرچي ميدوني راجع به كنكور دگ مگ نمخاي توضي بدي تايپ كن لطفا خب

خیله خب...

ببین کنکور ازمونیه ک برای رشته های تجربی حکم تعیین سرنوشت رو دارع...خوندن کنکور خب ی سریا از دهم اروم اروم شروع ب خوندن میکنن و میان جلو ولی ی سریام از سال اخر و حتی شش ماه اخر اینا شروع میکنن میخونن و میارن...شما دهم که رفتید اینجور نیس همون اول بشین تست بزن ازمون بدع بیا کلاس فلان اینا خرج الکی نکن خاهشا...اروم داروم درسای خودتو بخون معلما جوری هستن ک تست کار کنن ..میدونی باید پایتو قوی کنی منظورم اینه وقتی میری سال یازدهم بدونی چی خوندی دهم و بلد باشی ...توی سال های دهم اهسته و پیوسته حداکثر تا۷ساعت بخون...وقتی میری دوازدهم تایستونش جمع بندی دهم و یازدهمه ک اینجا تست بیشتر میزنی و کلی خودتو میندازی جلو...و تو این مدت میتونی  تا۱۰ ساعت یا بیشترم بخونی ولی خب زیاد خودتو خستع نکن چون ممکنه ی جاهایی جا بزنی دیگ دوازدهم ک میای دیگ نمدونم تا اونموقع حضوری هس یا نه ولی روزای مدرست ۶ساعت بخون و روزای تعطیل خب تا۱۲ساعت میشع رسوند همین جوری باید پیش برع تا عید ک ی جایی دوازدهما تموم میکنن زودتر درساشونو ک بتونن برای کنکور بخونن اونجا تا۱۴ساعتم میشع برسونی مثلا ولی خب یع  سریا میگن ما۱۶ساعت میخوندیم ولی خب اگر اهسته و پیوسته بخونی عالی ترع دیگ بعدم کنکور میدی و تمام....کنکور شامل۸درس اختصاصی هست  ریاضی فیزیک شیمی زیست (تخصصی)زبان عربی دینی ادبیات.(عمومی)...سبک تستی خوندن رو خودت باید بفهمی این نیس من بگم اینجوری بخون خودت باید بلد بشی و هرکس سبک مخصوصی دارع...الان میگن۱۴۰۱عمومی ها رو میخان حذف کنن از کنکور و تاثیر معدل بیاد توش و امتحانات نهایی دیپلم تاثیر قطعی داشتع باشه توی کنکور حالا نمیدونیم درکل که معدلتو حفظ کن(بالا باشع) معلوم نیس چ اتفاقی بیوفتع.ولی درساتو ک بخونی اصولا معدلتم بالاس...

نزدیکم که می آیی نرم و آهسته بیا...مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهاییم...(سهراب سپهری)

دیگ درمورد رشتع ها بگم... هر کدومش متفاوته توی دانشگاه...

رشتع های تجربی شامل خیلی چیزا میشع ولی این بیمارستانیا و اینا رو بهش میگن پیرا پزشکی و شامل : پزشکی.دندون.داروسازی.پرستاری.مامایی.علوم ازمایشگاهی.هوشبری.فیزیوتراپی.میکروبیولوژی و...هر کدوم بر اساس دانشگاه و رشته رتبه هاشون بالا و پایینه خب مسلما دندون .دارو و پزشکی از همش رتبه بالاتری میخاد..

درمورد پرستاری و مامایی بگم 

مبین رشته ها از دور قشنگع.سختیاشو باید ب جون بخری ..

من عاشق پزشکیم پس یاید بعد قبولیم پا لرز ی سری چیزا باشم... مثلا تشریح جسد انسان.. یا اجزاش..برایش مامایی مسبررندت توی پزسکی قانونیا و دخترایس تجاوز شدع یا ب قتل رسیدرو بررسی کنی البتع پرستاری پزشکیم دارع اینارا ولی مامایی چون دربارع زنانه دیگ بیشترع..دیگ اینکه خیلی خوبع از الان هدفتو میشناسی..منم خودم هرکی از بچگی میپرسید چیکارع میخای شی میگفتم پزشک...انشااله عزیزم به هدفت برسی.. سال دیگ ک قبول شدم حتما تگت میکنم از تجربیاتم میخام بگم...من باور دارم قبول میشم توام باور داشته باش.. دست نیافتنی نیس هیچ چیزی برای انسان وقتی خودش بخاد و براش تلاش کنه.موفق باشی عزیزم

کی میگه ۶ ساعت عالیه؟ هر کی باید با توجه ب شناخت خودش از درس خوندن وقت بزاره اون تو ۶ ساعت شاید دو ...

برای یه دانش آموز کنکوری ۶ ساعت عالیه.مگه رباته که بیشتر از این درس بخونه🙄

2740
خب دگ يجوري توضيح دادي اصن نااميد شدم :/ نمدونستم اين مطالب رو من ك تلاشمو ميكنم.. مرسي

عزیزم به حرفای منفی دیگران توجه نکن.کلاس کنکورم نرفتی نرفتی.کتاب تست کافیه.با توجه به معدلت هم معلومه دانش آموز زرنگی هستی.اگه خوب درسنامه ها رو بخونی و تست بزنی قطعا رتبه ت عالی میشه.

برای یه دانش آموز کنکوری ۶ ساعت عالیه.مگه رباته که بیشتر از این درس بخونه🙄

متوجه منظورم نشدی

میگم هر کسی تعداد ساعات مطالعه ش فرق میکنه

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan