2733
2734
عنوان

عشق اول... حالم گرفتس

191 بازدید | 22 پست

بچها با اینکه یه بچه هم دارم نمیتونم فراموشش کنم... خیلی سخته برام بیشتر 7 ساله نتونستم فراموشش کنم... نمیدونم همیشه پیش خودم میگم شاید دعای اونه که زندگیم بدرد نمیخوره همش دارم زجر میکشم

پسر من... امید من... خدا حافظ جانت باشد زندگی مامان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا جدا شدین؟ 

رفته بود یه استان دیگه سرکار من فکر کردم فراموشم کرده در عرض یکماه بر سرلج که فراموشش کنم عقد کردم با یه کسی که اصلا نمیشناختم

2728
دیگه قسمت نبوده بهش فکر نکن  سعی کن فراموش کنی  چون مجبوری وباید فراموش بشه

خیلی دلم میخاد ولی نمیتونم همش جلو چشام همه ی خوبیهاش... یعنی شاید اگه زندگیم خوب بود شاید فراموش میشد برام.. ولی متاسفانه 

2738

دیگه دیره بچه داری بچسپ ب زندگیت حتما ب صلاحت نبوده باور کن عشق تا وقتی عشقه که به یه نفر نرسی وقتی برسی تمام لذتش پوچ میشه 

مردها که عاشق میشوند به دنیا می آیند ،اما زنان عاشق که میشوند میمیرند..
دیگه دیره بچه داری بچسپ ب زندگیت حتما ب صلاحت نبوده باور کن عشق تا وقتی عشقه که به یه نفر نرسی وقتی ...

کاریش که ندارم... عشقش تو قلبمه تا ابد  

دیگه دیره بچه داری بچسپ ب زندگیت حتما ب صلاحت نبوده باور کن عشق تا وقتی عشقه که به یه نفر نرسی وقتی ...

نه این حرف اشتباهه عشق اگه عشق واقعی باشه وقتی بهش برسی هر روز حست بیشتر میشه 

خیلی دلم میخاد ولی نمیتونم همش جلو چشام همه ی خوبیهاش... یعنی شاید اگه زندگیم خوب بود شاید فراموش می ...

شما با رابطه دوستی و دوری که با اون آقا داشتی فقط خوبیاشو می بینی از کجا معلوم تو زندگی مشترک می تونستی باهاش موفق باشی.

اینکه کارش یه جای دیگه افتاده و تماسش با شما کم شده تقصیر اون آقا هم هست اگه براش مهم بودی هر طور بود در جریان کاراش قرار میداد شما رو.