2737
2739
عنوان

قرص مدروکسی پروژسترون

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 26 پست
چقد خوب خدا حفظش کنه برات ولی فک نکنم من باردار باشم    معجزست اگه باردار باشم

انشالله که باشی من رو خبر کن جواب ازمایشت خوشحال میشم خبر بارداریت رو بشنوم من اصلا فکر نمیکردم اما شد بعد هم قرص مدروکسی نهایت تا یه هفته بعد پری میشی محال بعد ۱۳ روز مگه خبری باشه 😊😊😊🤲🤲

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که باشی من رو خبر کن جواب ازمایشت خوشحال میشم خبر بارداریت رو بشنوم من اصلا فکر نمیکردم اما ...

جدی ممنون گلم با اینکه بی بیچکم منفی باشه دیروز بی بی چک زدم منهم یه سقط داشتم که بیست و نهم پریودی آزمایش دادم گفتن منفیه بعد شش روز دوباره تکرار کردم گفتن مشکوکه بعد ب خون ریزی افتادم گفتم دیگه پریود شدم ولی دیدم دیر کرد رفتم دکتر آزمایش بتا نوشت که فهمیدم باردارم داره سقط میشه476/848عدد بتا اینطور بود که سقط شد مادرم میگه حتی بارداریت یه جوریه طبیعی نیست  

2731
جدی ممنون گلم با اینکه بی بیچکم منفی باشه دیروز بی بی چک زدم منهم یه سقط داشتم که بیست و نهم پریودی ...

پریودم بیشتر از هفت روز شد تا پانزده روز خون ریزی داشتم

انشالله این ماه باردار باشی بحق چهارده معصوم و خدا دلتو خوشحال کنه  با حرفات بمن امید دادی خدا ...

فدات عزیزم اگه باردار بودی که ایشالله هستی بهم خبر بده خوشحال میشم

خدایا تا کی ...
جدی ممنون گلم با اینکه بی بیچکم منفی باشه دیروز بی بی چک زدم منهم یه سقط داشتم که بیست و نهم پریودی ...

خوب پس الان موقتا خیلی رعایت کن و خوب خودت رو بپوشون و خوب غذا بخور زعفرون وگشنیز و وووو رو نخور تا از بدی انشالله بارداری و رعایت کن که اگه انشالله باردار بودی  اتفاق دوباره نیفته 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
2738
خوب پس الان موقتا خیلی رعایت کن و خوب خودت رو بپوشون و خوب غذا بخور زعفرون وگشنیز و وووو رو نخور تا ...

باشه عزیزم خیلی ممنون انشاالله خدا دلتو خوشحال کنه منو خوشحال میکنید با حرفاتون   

من خوزستانیم اینجا هوا زیاد سرد نیست  ولی باشه بازم خودمو میپوشونم 

باشه عزیزم خیلی ممنون انشاالله خدا دلتو خوشحال کنه منو خوشحال میکنید با حرفاتون     من خ ...

عزیزم در پناه خدا انشالله دامنت سبز بشه من هم خبر کن در شادیت سهیم باشم بای 

عزیزم در پناه خدا انشالله دامنت سبز بشه من هم خبر کن در شادیت سهیم باشم بای 

باشه گلم انشالله اگه باردار بودم میام میگم برام دعا کنید خیلی بچه هارو دوست دارم دوساله و هشت ماهه ازدواج کردم