2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه فامیل داریم آمریکاست

زیاد از زندگیش نمی‌دونم.ولی مشکل اصلیشون اینه که شوهرش سوئدیه و به خاطر اون تحریم‌های دوران ترامپ اصلا امکان رفت و آمد به ایرانو نداشت شوهرش.الان نمی‌دونم تحریم‌ها رو برداشتن یا نه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731
2740

این که افراد واقعا باید کار کنن تا پول دربیارن‌ و رفاه بالایی داشته باشن، منظورم از واقعا کار کردن این نیست که ۱۲ ساعت تو اداره باشن و ۲ ساعتش کار مفید باشه و بقیه اش بیکاری، بلکه اگر ۱۲ ساعت کار اداری هست، کل ۱۲ ساعتش کار مفید هست

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

غربت بیگانگی هر چقدرم خوب باشه باز یه تیکه از وجودت تو‌خاکته، اینجا  وطن خودت خوب نیست اصلا خوب نیست سخت میگذره بهت خیلی زیادد 

ولی حتی اگه دلت گرفته باشه از همه کس بریده باشی باز کسی رو داری که بری پیشش دردودل کنی 

ولی اونجا وقتی در رو باز کنی بیای تو خونت وقتی کسی نباشه منتظرت باشه خیلی درد داره

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
غربت بیگانگی هر چقدرم خوب باشه باز یه تیکه از وجودت تو‌خاکته، اینجا  وطن خودت خوب نیست اصلا خوب ...

عزیزم من هیچ وقت تو وطنم نبودم و از همون وقتی که نفس کشیدم تک غربت بودم من هیچ وقت کشورمو ندیدم

عزیزم من هیچ وقت تو وطنم نبودم و از همون وقتی که نفس کشیدم تک غربت بودم من هیچ وقت کشورمو ندیدم

یعنی چی؟ایرانی نیستی؟

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤

به هر حال من اینا رو از دوستایی شنیدم که اونجا بودن و سالها زندگی کردن 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2706