2737
2734
عنوان

امروزتولدمه😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 53 پست
چرا ظاهر؟  البته بهت حق میدم. الان دوره سوگواریته گریه کن حرف بزن نزار تو دلت بمونه😔 ولی بف ...

عزیزم به خودم قول دادم گریه نکنم غصه نخورم پژمرده نباشم...ولی انگار همش دارم تو دلم گریه میکنم...‌.

دارومصرف میکنم یکم بیخیال باشم..ولی تاثیرش خیلی کمه😔😔

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
عزیزم به خودم قول دادم گریه نکنم غصه نخورم پژمرده نباشم...ولی انگار همش دارم تو دلم گریه میکنم...‌. ...

نه جلو احساساتتو نگیر

گریه داری گریه کن

عصبانی هستی بروز بده البته بصورت نوشتن و خط خطی کردن

دلتنگی حرف بزن

این حرف من نیس حرف روانپزشکه🤗😌

نزار دوره سوگواری طولانی بشه

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی تولدت مبارک ایشالا سال دیگه با یه پسر یا یه دختر گلی که خدا بهت‌ میده به ارامش و خوشی برسی گلم و از غصه هات کم بشه عزیزم .زمان ارومت میکنه منم عزیزایی رو از دست دادم درکت میکنم .امیدوارم که دیگه هیچ وقت غم نبینی 

سلام عزیزم خوبی تولدت مبارک ایشالا سال دیگه با یه پسر یا یه دختر گلی که خدا بهت‌ میده به ارامش و خوش ...

مرسی عزیزم

خیلی لطف داری

برام دعا کنید

2731
نه جلو احساساتتو نگیر گریه داری گریه کن عصبانی هستی بروز بده البته بصورت نوشتن و خط خطی کردن دلتن ...

😥😥مادرم دلگیرمیشع

بچم متوجه میشع

شوهرم نارلحت میشه

منوداغون میبینن

😥😥مادرم دلگیرمیشع بچم متوجه میشع شوهرم نارلحت میشه منوداغون میبینن

اره خب حقم دارن

ولی جلو اونا ک نگفتم

اگر وقتشو داری بنویس.هرچی تو دلته بنویس

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2740
اره خب حقم دارن ولی جلو اونا ک نگفتم اگر وقتشو داری بنویس.هرچی تو دلته بنویس

امروز یکم‌تنها بودم یه دل سیر گریه کردم  جوری که چشام درد میکنه😞