2737
2739
عنوان

امروزتولدمه😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 53 پست
نه نمیتونم حال وحوصلشو ندارم 😔😔😔😔

کدوم شهری خودم سفارش کیک قبول می‌کنم اگر همشهری هستیم خودم کیک درست میکنم می‌فرستم برات 

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•
عزیزم من خودم ۲بار بچه سقط کردم الان بچم ۲سالشه قوربونش برم🥰 فقط از خدا بخواه امیدت به خدا باشه&nbs ...

۳تا هم من سقط داشتم ویه پسر ۵ساله دارم

حساب هربچه برا مادر جداست

😢😭

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم شهری خودم سفارش کیک قبول می‌کنم اگر همشهری هستیم خودم کیک درست میکنم می‌فرستم برات 

قربون دلت برم عزیزم.....

من تبریزم

اتفاقا خودم کیک کارم

قبل بارداری کار میکردم تفریحی.....

الان میدونی چیه دنیاهم پرکیک و کادو باشه برام مفهومی نداره

فداتشم اون شفاعت تورو ام میکنه  حق داری دلتنگ شی ولی حق نداری روز تولدت و خررراب کنی

😢😢😢😢😢دکترم میگف که رفته درای جهنم رو برات ببنده😭😭😭😭

2731
قربون دلت برم عزیزم..... من تبریزم اتفاقا خودم کیک کارم قبل بارداری کار میکردم تفریحی..... الان ...

آها دوریم من اهوازم 

ناراحت نباش بهتر که نیومد این دنیا اگر میومد بعد میرفت اون دنیا بیشتر ناراحت میشدی چون اگر خدا بخواست ببرش میبردش

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•
😢😢😢😢😢دکترم میگف که رفته درای جهنم رو برات ببنده😭😭😭😭

ببین اونم عاشق مامانشهه 

دوس داره مامانش الام بلند شه بره برا خودش کادو و کیو بکیره و تولدش و جشن بگیره 

وزن فعلی   ۸۵.۴۰۰           قد    ۱۷۳         وزن هدف  ۶۵ سرگروه      @فندق فسقلی                                                انشا الله به زووودی به نتیجه دلخواهم میرسممممم😍
تولدت مبارک عزیزم ایشالا بهترینا برات رقم بخوره و سال دیگه ی نی نی بغلت یا تو دلت باشه با غصه خوردن ...

مرسی گلم😘😘

هی دنیاااااااا

ببین اونم عاشق مامانشهه  دوس داره مامانش الام بلند شه بره برا خودش کادو و کیو بکیره و تولدش و ...

اگه منو میخاست که تنهام نمیزاشت....فک نمیکرد من بدون اون میمیرم

2740
آها دوریم من اهوازم  ناراحت نباش بهتر که نیومد این دنیا اگر میومد بعد میرفت اون دنیا بیشتر نار ...

اره...

اگرم بدنیا میومد بدو تولد از دنیا میرفت

چیزی رو از دست نداد 🥲 چرا تو ایموجی ک گذاشتی سرت پایینه؟سرتو بگیر بالا تاجت میفته پرنسس 

پرنسس کجا بود خواهر........

اگه منو میخاست که تنهام نمیزاشت....فک نمیکرد من بدون اون میمیرم

اون برا فرشته بودن انتخاب شده 

وزن فعلی   ۸۵.۴۰۰           قد    ۱۷۳         وزن هدف  ۶۵ سرگروه      @فندق فسقلی                                                انشا الله به زووودی به نتیجه دلخواهم میرسممممم😍

عزیزه دلم تولدت مبارک😍😘😚😚😙😗

ان شاءالله تنت سلامت دفعه بعدی نی نی کوچولوتو سالم بغل بگیری😘😘😘

خودت چطوری بهتر شدی؟؟ 

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
عزیزه دلم تولدت مبارک😍😘😚😚😙😗 ان شاءالله تنت سلامت دفعه بعدی نی نی کوچولوتو سالم بغل بگیری😘😘...

سلام گلم 

ممنونم خانومی یکم بهترم ولی مجبورم ظاهرمو خوب نشون بدم.....

دعاکن برام😘😘

سلام گلم  ممنونم خانومی یکم بهترم ولی مجبورم ظاهرمو خوب نشون بدم..... دعاکن برام😘😘

چرا ظاهر؟ 

البته بهت حق میدم. الان دوره سوگواریته

گریه کن حرف بزن نزار تو دلت بمونه😔

ولی بفکر خودتم باش

تو مادری

ی مادر قوی🤗😀

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2706