2737
2739

واست میخونم ولی فردا اشکال نداره

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

عزیزم من فردا برات میخونم

الان چشام خسته ان و بخاطر سجده اش تنبلیم میشه از جام پاشم

بعد نماز فردا بنیتت میخونم

الان برات ۵کوثر میخونم

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من خیلی دعا کنید هم امضام هم فردا دادگاه داریم کسی زور گیری کرده از بچه ۱۷ ساله دعا کنید  ۸ جاشو با تیغ پاره کرده خدا برش گردونده دعا کنید فقط سزای عملش ببینه الهی آمین سابقه داره بچه هم قبلا دزدیده خیلی دعام کنید لطفا هرکی دعا کرد لایک کنه براش توحید میخونم الهی استارتر به حق حضرت علی حاجت رواییت برات میخونم الان دعا کن یه داداش خدا بده به هدیه امام رضا لطفا

میشه واسه ظهور امام زمانم دعا کنی آخه دوست داره بیاد نجاتم ن بده لطفا واسه این که یه گل داداش بده به هدیه امام رضا دعا کن یه صلوات بفرست الهی خیرشو ببینی خدایا امید اول آخرم خودتی
2728
نه بابا فقط یادت نره😅 منونم🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤

خواهش التماس دعا 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
2740
تو چقدر خوبی

ممنونم‌‌گلم‌خوبی از خودته