2733
2734

دوقلو دار شی بعد زایمان طبیعی؟؟ مگه دوقلوهارو طبیعی زایمان میکنن؟؟ سزارین میشن

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گفتم اگه بشه بدون امپول و.. دوقلو اورد اگه نه که اجباری نیست ادم دستکاری کنه

شما گفتی زایمان طبیعی،، 

بارداری طبیعی واسه دوقلویی شانسیه اگه قصدشو دارید باید امپول و اینا استفاده شه فکر کنم

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2740
بهترین کار مشاوره گرفتنه من هر مشکلی داشته باشم از دکتر ثناگو متخصص زنان وقت مشاوره آنلاین میگیرم با ...

عههه دکتر ثناگو که دکتر منه فوق العادس ایشون من نمیدونستم مشاوره آنلاین هم دارن . اسم سامانه اش میشه بگی چیه عزیزم ؟

بهترین کار مشاوره گرفتنه من هر مشکلی داشته باشم از دکتر ثناگو متخصص زنان وقت مشاوره آنلاین میگیرم با ...

نه آخه سوال من طبق تجربیات ما خانوماست دکتر که اطرافم زیاد هست

میخوام بدونم طبق تجربیات شما یا اطرافیانتون کجا بهتره

دکتر نگین حدادی توی بیمارستان صارم فعالیت می کنه و به نظر من بهترین متخصص زنان اونجاست. من چند وقته مطبش میرم آخه بیمارستان صارم از خونه م دوره. در کل خیلی خیلی خانم دکتر کار درستیه. شماره مطبشو میذارم برات. 02146131693

دکتر نگین حدادی توی بیمارستان صارم فعالیت می کنه و به نظر من بهترین متخصص زنان اونجاست. من چند وقته ...

تو بیمارستان صارم اسم دکتر کرم نیا، میرفندرسکی و نیک نفس رو زیاد شنیده ام بین اینا مونده بودم کدوم بهتره

که شماهم حدادی رو بهشون اضافه کردید🙂

2706