2737
2734
عنوان

چرا پدر مادر ها فرق میندازن

432 بازدید | 46 پست

من خودمو میکشم برای خانوادم اونا هرچی دارن و‌ندارن فدای داداشم میکنن 

واقعا موندم !

من از جون و‌دل مایه میزارم براشون 

داداشم اصلا جواب تلفنشونم نمیده 😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب از کلیه چشم براشون مایه بزار

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•

به نظرم اکثر والدین یکیو از بین بچه هاشون بیشتر دوست دارن احساس میکنم دروغه وقتی که میگن همه رو یکسان دوست دارن

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
2738

شما حستون اشتباهه فرق نمی زارن 

بعدشم پسر دوستن

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•
به نظرم اکثر والدین یکیو از بین بچه هاشون بیشتر دوست دارن احساس میکنم دروغه وقتی که میگن همه رو یکسا ...

کاملا موافقم من دارو ندارمو فدای مامان بابام‌ کردن اونا شب و روز قربون صدقه داداشم‌ می‌رن جواب منو نمیدن