2737
2734
عنوان

کسی اطرافتون بوده که اصلن به بچه از اول شیر نداده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 77 پست
آخی عزیزم شیر خودتو بدوش بریز تو شیشه ببین نمیخوره 

دیگ داره خشک میشه وقتی میدوشم چند قطره میاد

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
دحتره عزیزم آخه شیرم خوب و کافی یه  یعنی سر بچه اولم اینجوری بود میگم اگر از اول ندم شاید اص ...

اتفاقا اگه بعد یه مدت بهش شیشه بدی دیگه احتمال زیاد سینتو نگیره

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما فرزندتنو ای یو حی اره؟

چند وقتشه؟

قد تولدش چند بود

درسته میگن در اینده قد کوتاه میشن؟

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣