2737
2734
3 هفته است که دکتر می گه گوشش عفونت داره. برای چک آپ 18 ماهگی که بردیم معاینه کرد و گفت که عفونت و التهاب شدید داره. من که مادرشم هیچ علائمی ندیدم حتی گوشش رو نمی خارونه و ترشح و... هم نداره.
دکتر کوآموکسی کلاو داد و چند تا دارئی مسکن و ضدالرژی و من خیلی به سختی بهش دارو دادم ولی خیلی نتونستم موفق باشم و مدام داروها رو بالا می اورد
هفته پیش بردمش دکتر که بگه خوب شده ولی گفت که بدتر شد. باز همون داروها داد. گرسنه گذاشتمش و با داروی ضد تهوع دادم تا 9 روز. بعد اسهال شد و روز آخر دارو ندادم.
امروز که بردمش دکتر باز هم عفونت داشت. دکتر گفت که ببرید بیمارستان اطفال سرم بزنند و توی سرم آمپول رو تزریق کنن. اگه خوب نشد که بیمارستان بستری کنیم.

موندم که چه کار کنم؟ می خوام عصر ببرمش یه دکتر گوش و حلق و بینی. آخه عفونت به این شدیدی رو من نباید یه علائمی ازش ببینم؟ نه درد نه تب نه ترشح. وزنش هم خدا رو شکر اضافه شده بود.
چه کار کنم به نظرتون؟
عزیزم من ایران نیستم چند روز پیش تو صف دکتر یه زنه یه بچه بغلش بود بچش 2سالش بود میگفت همه میگفتن بچت عفونت گوش داره منم هر چی بهش دارو میدادم خوب نمیشود آخرش اوردمش پیش این دکتر گفت تو بینیش پلیپ داره بخاطر اونه
حالا نمیدونم میگفت بچم تب داشت و گریه میکرد
یا رب نعماتت را بر من ببخش
عزیزم نگران نباش حتما حتما با یه متخصص گوش و حلق و بینی مشورت کن.. بپرس ببین نمی شه با تزریق امپول درمان بشه ؟
دختر من بدو تولد به خاطر عفونت ادراری بستری شد اما کاملا علائم داشت! در مورد گوش نمی دونم خانومم... در ضمن پیش یه دکتر متخصص کودکان دیگه هم ببر...
تحت هر شرایطی دارو رو بهش بده و قطع نکن! . در نهایت اگر دکترهای دیگه هم همین نظر رو داشتند ببرش بیمارستان، بهتر از اینکه خدای نکرده اتفاق دیگه ای بیفته!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنونم از هم فکری تون
ولی نمی دونم چه کار کنم داروها رو بالا نیاره. خیلی سرش رو گرم می کنم و می خندیم و بازی می کنیم موقع دارو دادن ولی هنوز از گلوش پائین نرفته بالا می اره.
من راضی ام یه تزریق عضلانی داشته باشه ولی سرم و بیمارستان حالم رو بد می کنه. مگه می شه بچه رو ثابت نگه داشت تا سرم تموم بشه؟ یا موقع پیدا کردن رگ خدا می دونه چقدر اذیت بشه
مریم جان ومنم با اروین همین مشکل دارم چون اصلا دارو نمیخوره...من شوهرم دست و پاهاشو نگه میداره من با سرنگ میریزم تو دهنش و یکم دماغشو میچسبم تا نتونه از دماغ نفس بکسه و زود بره پایین...من همه راه ها رو امتحان کردم....هیچ روشی بهتر از این نیست....یکم بچه اذیت میشه ولی بهتر از اینه که نخوره
مریم جان من در مورد عفونت گوش پسرت چیزی نمی دونم اما یه چیزی تو نوشته هات خوندم که نگران شدم. عزیزم تحت هیچ شرایطی دوره درمان با آنتی بیوتیک رو نصفه رها نکن حتما باید دوره 12 روزه رو کامل کنی خیلی موضوع جدی و خطرناکیه خدای نکرده خدای نکرده درمان ناقص باعث رماتیسم قلبی در آینده میشه.
2740
نه هیچ علائمی نداره من موندم دکتر تا نگاه می کنه می گه واااای چقدر عفونت اونوقت این عفونت چرا هیچ تب و دردی نداره

ناهید جون ما با قطره چکون همین کار رو کردیم و به رایان دارو دادیم ولی گریه ای کرد که بیا و ببین بعدش هم بالا آورد.
حالا گرسنه که باشه بهش می دیم تا زود بره توی معده اش بالا نیاره ولی همیشه هم موفق نبودیم
مریم تا وقتی قورت نداده نباید سرنگ از دهنش بیرون بیاری که راحت همه رو برگردونه....اینقدر تو دهنش نگه دار تا برره پایین.....عیب نداره که جیغ بزنه...منم خیلی ناراحت میشم ولی واسه خودشون خوبه دیگه...چکار کنیم
انشالله خوب میشه...واسش دعا میکنم....حتما با سرنگ امتحان کن...چون با سرعت بیشتر میره سریع میره تو گلوش....ولی نتزسی اگه سرفه کرد....حقه های بچگونست که میخواد دارو نخوره.....ههههه
موفق باشی......بوس
بعدا بیا خبر بده من نگرانشم و منتظرم