2733
2739
عنوان

عفونت گوش پسرم داره به بستری شدن توی بیمارستان می رسه

| مشاهده متن کامل بحث + 17523 بازدید | 30 پست
سلام
مریم جان دختر منم یه بار دچار عفونت گوش شد و خیلی علامتی نداشت، بی‌قرار بود ولی چون خیلی کوچولو بود فکر می‌کردم دل‌درد و ایناست تا این‌که ترشح از گوشش اومد و وقتی بردم دکتر فهمیدم عفونت کرده که با دارو خیلی زود رفع شد شکر خدا. البته معمولا عفونت همراه با علامته. بهتره به یه دکتر دیگه هم نشون بدی تا خیالت راحت بشه. انشالا که هیچی نیست و خوب خوب شده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیروز عصر رایان رو بردم کلینیک بیمارستان پیامبران. خیلی معطل شدیم تا دکتر اطفال تونست معاینه اش کنه ( دکتر گوش و حلق وبینی نداشتن و این دکتر اطفال رو خیلی وقته می شناسیم)
خیلی دقیق معاینه کرد و گفت که گوش چپ سالم سالمه ( خدا رو شکر) و گوش راست کمی التهاب داره ولی به حدی نیست که بخواد آنتی بیوتیک وریدی بگیره. زیتروماکس داد و گفت که 29 ام باز بریم پیشش.
خدا کنه که با این دارو بچه ام خوب بشه
سلام  پسرم 7 ماهشه دائما  گوشش رو  میخوارونه و گریه می کنه  یبار  بردم دکتر ...

سلام عزیزم می دونی آنتی بیوتیک چقدر ضرر داره بعضی دکترا انقدر پولکی شدن الکی برای خودشون تجویز می کنن 

سلام عزیزم می دونی آنتی بیوتیک چقدر ضرر داره بعضی دکترا انقدر پولکی شدن الکی برای خودشون تجویز می کن ...

همون  دیگه تو اینترنتم خوندم که  فقط بچه رو ضعیف می کنه و اینکه باید  حتما  بعد بچه کاملا تقویت شه  دیگه نمی دونم چیکار کنم  خیلی  پریشون شده پسرم 

2738
همون  دیگه تو اینترنتم خوندم که  فقط بچه رو ضعیف می کنه و اینکه باید  حتما  بعد ...

عزیزم من یه دکتر میشناسم متخصص اطفاله من بچم هر وقت مریض میشه می برم پیشش می خوای آدرسشو بدم شما هم بچتونو اونجا ببری 

والا من هر سری یه بار می برم تعجب می کنم بچتون خوب نشده من خونمون دهکده المپیکه ولی دکتره سمت قلهکه ...

منم  مسیر برام  مسئله نیست خوب باشه  تا قله کوه هم میرم  .  سمت ولنجک هستم  . باید قبلش وقت بگیریم  یا میشه بری بشینی نوبت بگیری

اسمش دکتر علی فرجی اینم سایتشه https://dr-faraji.com

پول می گیرین برا این تبلیغات بی خودتون؟ می دونین دارین با جون مردم بازی می کنین؟ این حق الناس ها خدا هم بگذره بنده‌ش نمیگذره

برو از راه سالمتر نون دربیار

خدایا فراموشم نکن💓💓💓