2733
2739
عنوان

بنظرتون بهش پیام بدم؟

232 بازدید | 12 پست

۴ ماه پیش پسری که رابطه عاطفی نداشتیم ، دوست معمولی بودیم باهام قطع ارتباط کرد (ولی من دلم میخواست رابطمون جدی بشه و هرروز تو فکرشم)

شمارشو سیو کردم ببینم اونم داره یا نه (چون میدونم آدمیه که شماره رو پاک میکنه)، حالا هروقت استوری میذارم واتساپ سرییییع سر یه دقیقه سین میکنه.

دلم میخواد پیام بدم بگم چرا پاک نکردی شمارمو؟

یا جواب میده و سر صحبت باز میشه

یا میگه اوکی پاک میکنم که در این صورت حداقل من تکلیفمو میدونم دیگه بهش فک نمیکنم

بنظرم بهش نگو

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظرم بهش نگو

اخه هرروز تو مخمه ک بپرسم ازش

شخصیتشم میدونم چجوریه ، مثلا ازوناس که خیلی وقتا روش نمیشه کاری کنه، میگم شاید روش نمیشه پیام بده میترسه من جوابشو ندم

خودم پیام بدم، نهایتش اینه ک دیگه پاک میکنه

بهتر از اینه ک عین خوره افتاده ب جونم فکرش

دیگه خسته شدم از غرور داشتن

2740
اخه هرروز تو مخمه ک بپرسم ازش شخصیتشم میدونم چجوریه ، مثلا ازوناس که خیلی وقتا روش نمیشه کاری کنه، ...

بنظرم اصن خودت رو اذیت نکن اگ میخواست حتما پیام میداد هیچ وقت خودتو واس کسی کوچیک نکن

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد