2737
2739
عنوان

واقعا شکر گزاری نتیجه میده ؟؟؟

464 بازدید | 30 پست

خیلیا گفتن کتاب معجزه شکرگزاری براشون خوب بوده و کلی اتفاقات خوب براشون پیش اومده 

کسایی که تجربه اشوداشتین من بعد مدت ها از یکی خوشم اومده و ارتباطمون صرفا کاریه ولی خیلی دوس دارم این ارتباط قویتر بشه 

به شدت ادم خوبیه و مودب اوایل ازش خوشم نمیومد ولی کم کم مهرش به دلم نشست 

الان میشه با شکرگزاری این ارتباط بهتر کرد ؟؟؟

بیخیال عشق بچگی .وقتی یک طرفه اس یعنی باید خودمو تغییر بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شکرگزاری عالیه نه اینکه فقط بخاطر داشته ها، بلکه بابت چیزهایی ک خواستیم نشده هم باید شکرگزاری کرد

خب میخام بدونم میتونم با شکر گزاری ارتباط بهتر کنم ؟

بیخیال عشق بچگی .وقتی یک طرفه اس یعنی باید خودمو تغییر بدم

فکر کنم‌شکرکزاری بحثش جداست شاید چیزی میخوای که به صلاحت نباشه خدا شاید بهترشو برات کنار گذاشته باشه تو میخوای با شکرکذاری به رابطه خوب برسی

💔برای تاوان پس دادن زیادی جوونِ پیرم💔
خب میخام بدونم میتونم با شکر گزاری ارتباط بهتر کنم ؟

ببین تو وقتی چیزیو به کائنات انتقال میدی همون ب خودت برمیگرده

خدایا شکرت ک سالمم

شکرت ک همسر خوب دارم

شکر ک غذا داشتم

شکر که...

یعنی داری تمام این چیزارو دوباره وارد زندگیت میکنی

درمورد ارتباط هم همینطوره ولی آینده رو باید بگی اونکه برات بهتره مقدر بشه نه روی اونکه میخوای پافشاری کنی

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!

ادعام نمیشه چیزی میدونم اما چون چند ساله درگیر این مسائلم بهتون میگم کتاب های راز و شکرگزاری و قانون جذب و محدودیت صفر و کلی کتاب مرتبط دیگه رو  خوندم مدتها سابلیمینال گوش دادم و تمام راهکارا رو به کار بستم من میگم هیچکدوم کارایی نداره اما مسائلی تو این کتابا بود که اصل اونا بود و به کار بردنشون نتیجه میده 

رها کردن رو یاد بگیر هرچیزی که تو روش کنترل نداری وارد زندگیت میشه که بهت درس رها کردن رو بده 

اینکه کی با کی ازدواج میکنه چیزیه که قاعده اش خیلی فراتر از مثبت اندیشیه اگه قسمت هم باشید میشه نباشید خدای تفکر مثبت هم باشی نمیشه 

خودتو دوست داشته باش خودتو تو اولویت قرار بده و به طرف بی توجه باش مردا عاشق بی توجهی هستن دختر پادشاه هم باشی اگه عاشق پسر چوپان بشی تا پسره بفهمه برات طاقچه بالا میزاره

و در آخر قانون شکرگزاری اونم الان توضیح میدم

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست
2706