2733
2734
عنوان

تو یه هفته ۸ کیلو وزن کم کنید!😱

514 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها من تو اینترنت خیلی گشتم و یه رژیم یه هفته ای فوق‌العاده سخت پیدا کردم نمیدونم دربارش چیزی میدونید یا نه اسم این رژیم هست رژیم GM یا جنرال موتورز تو یه هفته تقریبا ۷ الی ۸ کیلو میتونید کم کنید که اراده فوق قوی میخواد. ولی شدنیه!

کنترل وزن بعد از تموم شدن رژیم خیلی سخته که وزنتون بد تر از قبل نشه. اونایی که میخوان این رژیم رو شروع کنن لطفا بگن که یه گروهی درست کنیم تو همین سایت و هر روز گزارش بدیم مثل بقیه گروه هایی که تو سایت هست برای لاغری. فقط امیدوارم این رژیم جواب بده فقطم یه هفته است اگه واقعا مثل من از وزن الان تون راضی نیستین بیاین این رژیم رو شروع کنیم و امیدوارم نتیجه خوبی بده. لینک رژیم رو میزارم لطفا کسانی که میخوان شرکت کنن بگن که از فردا به مدت یه هفته گزارش بدیم که چی میخوریم و چیکار میکنیم که ایشالا تا آخر هفته بتونیم حداقل ۴ کیلو کم کنیم بعدش شروع میکنیم کم کم تا عید اگه خدا بخواد وزنمونو بیاریم پایین.

💛سرگروه زرد💛(سرگروه وزن ها) 🟡وزن شروع:۶۴🟡وزن فعلی: ۶۰.۱🟡هدف:۵۵🟡من میتونم😎💪🏻 🍏لینک تاپیک ورزشی🍏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بستگی داره چه چیزهایی باید بخوریم تو این یک هفته شاید در دسترس نباشه

هیچی نباید بخوری دقیقا هیچی

💛سرگروه زرد💛(سرگروه وزن ها) 🟡وزن شروع:۶۴🟡وزن فعلی: ۶۰.۱🟡هدف:۵۵🟡من میتونم😎💪🏻 🍏لینک تاپیک ورزشی🍏

امروز روز اخر من از همین رژیمه.باید وسطش یه هفته استپ بدم باز دوهفته بعد شروعش کنم.من خودمو وزن نکردم ببینم چقدر کم کردم اما سایز کم کردم و من با رزیم ورزشم میکردم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2740

بچه ها تروخدا ببخشید لینک نمیاد باید شات بگیرم تند تند میزارم براتون فقط تروخدا از تاپیک بیرون نرید

هیچی نخوریم؟؟؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟

کاش میشد دادبزنم مامااااان چراخوشحالیمو پیدانمیکنم و اون میومد ازتوی کشوی دوم خوشحالیمو درمیاورد و میگفت پس این چیه خاک برسر کورت کنن  
2706