2737
2739
عنوان

از خدا خجالت میکشم

122 بازدید | 12 پست

من 36 سالمه و مجردم. پدر و مادرم همیشه با هم اختلاف داشتن و دارن. برادرمم از خودم بزرگتره و 20 سالس هست که باهام قهره. ار تنهایی دارم خفه میشم. با پدرم نمیتونم حرف بزنم چون عصبی و بداخلاقه و سر همه چی دعوامون میشه. مادرمم تا چیزی از تنهایی و ازدواج میگم میگه خجالت بکش انقدر حرف ازدواج نزن. درد و دلم که میکنم میگه اعصاب منو خورد نکن. برادرمم که اصا باهام حرف نمیزنه. همش میگم خدایا راضیم به رضای خودت اما باز گله میکنم بهش که چرا قسمتم نمیشه ازدواج کنم. گاهی تو دلم ناشکری میکنم. اصلا آرامش ندارم. سرکوفتای پدرمم حالمو بدتر میکنه. همش میگه همه ازدواج کردن. در مورد ازدواج هم قبلا گفتم که سنتی هستیم و خواستگار داشتم اما هیچ کدوم به سرانجام نرسیده. سختگیر هم نیستم اما نشده. خیلیا میگن شاید بختت رو بستن اما مادرم پیش چند تا دعانویس رفته و گفتن مشکلی نداره. 

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

چقدر مظلوم بنظر میای🥲🥲🥲

ایشالا خوشبخت بشی عزیزم 

برو توی اجتماع تو خونه نمون باید ارتباط بسازی حالا نه لزوما ازدواج ولی تو جوونی تو خونه منتظر نشین و سرکوفت بشنو برو سرکار یا برو درس بخون یا یه ورزش شروع کن یکاری بکن هم احتمال ازدواجت بالامیره هم تو خونه غصه نمیخوری هم روحیه ت باز میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله قسمتت میشه یه پسر خوب و خانواده دار. منم سن شما ازدواج کردم بالاخره هر کس یه قسمت و تقدیری ...

ممنون. درسته اما واقعا خسته شدم از تنهایی. مخصوصا به خاطر شرایط خانوادگیم

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
2728
چقدر مظلوم بنظر میای🥲🥲🥲 ایشالا خوشبخت بشی عزیزم  برو توی اجتماع تو خونه نمون باید ارتباط ب ...

فوق گرفتم. کشش دکترا رو ندارم دیگه. توی خونه آنلاین کار میکنم. 

اها  خودتم به ازدواج علاقه داری یا صرفا بخاطر حرف بقیه و عرف جامعه؟

بله خودمم دوست دارم. بالاخره ازدواج بخشی از زندگیه

2740
ببخش میپرسم اما داداشت سر چی قهره یعنی اصلا نمیخواد آشتی کنه؟

هیچ کس نمیدونه. از بچگی باهام خوب نبود. اطرافیان میگن چون پدرم تو بچگی به من بیشتر محبت میکرده، برادرم حسودیش میشده و با من بد شده. آشتی که نه ولی الان که ازدواج کرده، به خاطر خودش که آبروش جلوی زنش نره، وانمود میکنه که با من مشکلی نداره. 

زنگ بزنین 096400 مشاوره اسلامی هم دارن.
یا زنگ بزنین 1480 صدای مشاور.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
هیچ کس نمیدونه. از بچگی باهام خوب نبود. اطرافیان میگن چون پدرم تو بچگی به من بیشتر محبت میکرده، براد ...

مم تقریبا شرایط تو رو دارم خواهرم ازدواج کرده هر بار میاد یه بحثی. میندازه قهر می‌کنه و همه بخاطر اون با من قهر میشن اکثرا سعی میکنم جوابشو ندم ولی اون کار خودشو می‌کنه از خونواده ای که قهر میکنن بیزارم اما تو خونه ما سه کار کاملا عادیه تصمیم دارم برم فقط ازدواجم هم که ....