2737
2734
عنوان

دختران متولد 80

| مشاهده متن کامل بحث + 306226 بازدید | 2882 پست
باور میکنید یادم نبود اون موقع رو و رفتم صفحات قدیم رو گشتم و پیداش کردم🤣🤣 دختر من کلای پنجم پریو ...

سلام عزیزم 

لطفا جواب من رو بدین حتما 

دختر من ده سال و نیمه است و کلاس پنجم  و پریود شده به تازگی و خیلی هم ناراحته قدش الان باید ۱۵۰ باشه 

شما بعد از پریودی دخترتون چکار کردین دکتر بردین ؟دارویی چیزی قرص آهن ...

لطفا هر چه می دونید.  در اختیارم بذارین راستی قد شما و همسرتان چنده 

و اینکه کلاس ورزشی چیزی هم می رفته یا نه 

یا اصلا لازم هست متخصص تغذیه یا غدد ببرم

و اینکه شنیدم دیدن فیلم و سریال های عشق و عاشقی براشون خوب نیست آیا درسته به نظرتون 

خدا خیرتون بده 

سلام دوستان

من الان یه ساله ونیمه درگیر بلوغ دخترم هستم،اول هشت سالگی علائم بلوغش شروع شد،قدش حدودا ۱۳۶ بود ،دکترهای شهرستان گفتن باید جلو بلوغش گرفته بشه،واسه اطمینان با هزار بدبختی نوبت دکتر رزاقی آذر رو گیر آوردم،ایشون معتقد بودن چون وارد ۸ سالگی شده زود رس نیست و فقط بهش زینک و مولتی ویتامین داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این یه سال ونیم رشد قدیش عالی بود وحدودا به ۱۵۰ سانت رسید تا این که هفته پیش در کمال ناباوری تو سن ۹ و نیم سالگی پریود شد،با دکترش تماس گرفتم گفت که نگران نباش با توجه به قد الانش مطمئن باش قدش بالای ۱۶۰ میشه

2731

تارا جون،هزار آسمون،مامان خانم گل،سه تا مریم،epak,چکاوک،آنجلا و بقیه دوستانی که من در این یکسال و نیم سه بار ۱۴۰ صفحه کامنت هاتونو با وسواس خوندم و حتی قد دخترای گلتونو یادداشت کردم ،ممنون میشم باز هم بیاید و قد نهایی دخترای گلتون رو بگید

چه جالب 😅من خودم متولده هشتادم و یه پشت کنکوری 

دیدن این تاپیک باعث شد یکم به فکر بیفتم واقعا مامانم چقدر حرص خورده😂از موقع تولد تا همین الان

زنده باشین😚خیلیاتون مثله مامانه خودمین❤

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
سلام دوستان من الان یه ساله ونیمه درگیر بلوغ دخترم هستم،اول هشت سالگی علائم بلوغش شروع شد،قدش حدودا ...

سلام عزیزم میشه بگی شربتی که داد اسمش چیه و مقدار مصرفش 

آهن چی ؟

اون دکتر که گفتین برای کدوم شهر هستن ممنون میشم 

2738
یعنی مامان شما تو این تاپیک بودن  شما چندسالگی پریود شدی و اون موقع و الان قدت چقدره ؟

برای اولین بار ۱۱ سالگی شدم قدم ۱۴۵ و اینا بود

دکتر غدد یه امپولی داد ماهی یه بار میزدم

پیودم عقب افتاد تا پونزده سالگیم

الان قدم ۱۵۸ سانته

البته خوب مامان بابامم خیلی قد بلند نیستن که من بخوام خیلی بلند بشم

مامانم ۱۵۰ بابام ۱۷۰

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

ولی اول بلوغ ،یک سری کامل ازمایش و عکس مچ دست و سونوی رحم ازش گرفتیم،شش ماه یکبار هم تکرار میکنیم،هرچند من دیگه به سونوی رحم باور ندارم دقیقا ۲ ماه قبل پری شدنش گفت سایز رحمش کوچکه و احتمال پریود شدنش به این زودی نیست

2706