2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تقلید نکن از دوستات 

این قدر لازم نیست زجر بکشی تا دوست داشته باشی 

وقتت رو با کتاب پر کن 

حرص کمتر بخور 

آرامش داشته باش

و در نهایت خودت رو دوست داشته باش. و منتظر کسی نباش 

•-•💗✨

ب جای ایرک خودتو با خر زدن خفه کنی کسب مهارت کن مث یادگیری زبان و اینا هر چی نمره کامل گرفتم ب دردم نخورد اگ ی زبان برنامه نویسی یا خارجی یا کلا ی مهارت یاد گرفته بودم الان دستم تو جیب خودم بود

☆彡彡 نسیمم ミミ☆
2738

۳۰سالمه

خیلی خوشحالم که توی سن پایین ازدواج نکردم ۲۹سالگی متاهل شدم

نه اینقدر زود ازدواج کن که حسرت مجردی زندگی کردن به دلت بمونه نه اینقدر دیر که شوق واشتیاق جوونی کردن باهمسر رو نداشته باشی.

حتما درس بخون حتما دانشگاه برو

چند کلاس هنری برو

چند تا رفیق خوب وپایه داشته باش باهاشون برو تفریح ،خرید،اگر امکانشو داری باهاشون سفر برو

رانندگی رو توی مجردی یاد بگیر 

سعی کن شاغل شی 

توی زندگی صبر داشته باشه ارادتو قوی کن هدف تعیین کن برای خودت ،زود رنج ولوس نباش ،خود برتربین نباش ،اجازه نده کسی به شعور وشخصیتت توهین کن،مهربون باش ،مودب باش،شاد باش،زندگی کن زمان برای هیچکس نمی ایسته،غم وغصه وسختی توی همه ی زندگیا هست اما تو قوی باش❤

لطفالایک نکنید،ممنون

سلام

نماز بخونید،چون این تنها چیزی که به دادتون میرسه و نجات تون میده همیشه💋💖💖💖💖

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم