2737
2739

دوستان استراحتم باید چطوری باشه ینی نباید اشپزی کنم یا جاروبرقی بکشم؟ میوه و اینا در حد سه چار کیلو خرید نکنم بیارم؟ کلا نمیدونم چکار کنم اخه شنیدم میگن اولش استراحت مطلق باشه شما چجوری بودین

اگه لکه بینی نداری کارای روزمره تو میتونی انجام بدی

پله زیاد بالا پایین نرو 

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تند تند راه نرو جارو برقی بده همسرت بکشه بشین پاشو زیاد نداشته باشه آروم کارتو کن عصبی نشو غذات چند وعده کن یهویی همشو نخور میوه و خوراکیهای مقوی بخور شیر حتما بخور 

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
تند تند راه نرو جارو برقی بده همسرت بکشه بشین پاشو زیاد نداشته باشه آروم کارتو کن عصبی نشو غذات چند ...

بار سنگین مث میوه خریدن ای چیزا رو انجام ندی بهتره

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
نه لکه بینی ندارم  بنظرت چه غذاهایی بیشتر بخورم

غذاهای کم ادویه ، زعفرون و جگر اصلااا ، سبزیجات مثل کاهو و کلم بروکلی ، سیب هر روز ، میوه هم مهمه 

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔
2740
غذاهای کم ادویه ، زعفرون و جگر اصلااا ، سبزیجات مثل کاهو و کلم بروکلی ، سیب هر روز ، میوه هم مهمه&nb ...

امروز جوجه داریم برا طعم دار کردن بهش دمکرده زعفرون زدم تو موادش بده نخورمش ینی؟

امروز جوجه داریم برا طعم دار کردن بهش دمکرده زعفرون زدم تو موادش بده نخورمش ینی؟

اگه کم زدی چیزی نیست ولی کلا زعفرون خیلی کم استفاده کن زرد چوبه بزن( البته زرد چوبه هم چون ادویه هست کم بزن برای رنگ و روی بچه خوب نیست😅)

اره منم همینطور بودم، کمردردم خیییلی داشتم

من لگن درد دارم عین پنگوئن راه میرم😫