2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چی هست؟

سیب زمینی و کره و پیاز 

سیب زمینی آبپز میکنن بعد له میکنن اینارو قاطیش میکنن 

من پیازو سرخ میکنم بعد سیبزمینی میریزم روش آب میریزم میمونه اونجوری میپزه خوشمزه تر میشه😋

کتلت تخم مرغ نمیخواد؟تاحالادرست نکردم

سیب زمینی رو رنده کن آبش رو دور بریز .. پیاز رو هم رنده کن .. یکی دو حبه سیر رو هم رنده کن داخلش با گوشت چرخ کرده نمک ،زردچوبه ،کمی زیره ،فلفل و اگر سبزی خشک کوفته هم داری کمی بریز خوب ورز بده .. بزار حدود یک ساعت استراحت کنه .. بعد داخل روغن داغ نازک فرم بده با دستت بزار با شعله ی کم سرخ بشه .. در آخر کمی هم گوجه سرخ کن و با نان با پلو سرو‌ کن .. عالی میشه و به تخم مرغ .. یا آرد یا هیچ چیز دیگه ای احتیاج نداره حتماً امتحان کن .. ما در کنارش هویج حلقه شده هم سر میکنیم .. هویج رو با کمی آب بپز بعد بهش مقداری شکر و زعفران اضافه کن به همراه کره و بزار آبش به خوردش بره 

سیب زمینی رو رنده کن آبش رو دور بریز .. پیاز رو هم رنده کن .. یکی دو حبه سیر رو هم رنده کن داخلش با ...

ممنونم گلم.حتمادرست میکنم

عضو گروه رز قرمز تاپیک لاغری 1400❤❤❤❤وزن اولیه80🌹🌹🌹وزن هدف60
سیب زمینی و کره و پیاز  سیب زمینی آبپز میکنن بعد له میکنن اینارو قاطیش میکنن  من پیازو س ...

اره عالیه درستمیکنم.ولی اسمشونمیدونستم

عضو گروه رز قرمز تاپیک لاغری 1400❤❤❤❤وزن اولیه80🌹🌹🌹وزن هدف60
2706