2737
2739

دیروز تولدم بود 😔

من از صبح منتظر بودم حداقل با یه تبریک خوشحالم کنه (میدونم دستش خالیه خب)

منو فرستاد خونه مادرم فک کردم میخواد سورپرایزم کنه 

ولی شب کا اومدم خونه از هیچی خبری نبود خودشم شب ۱۰/۳۰اومد خونه حتی تا اوموقع که اومداز در تو دست خالی

گفتم حتما پشت در کیک اینا قایم کرده ولی نه 😔

بعد اینکه بچه خوابید یهو تاریخ گوشیشو دید (منم تا اونموقع خودداری کردم نه خودمو ناراحت نشون دادم نه بهش گفتم)اومد دستمو گرفت گفت زهرا امروز چندمه گفتم نمیدونم توخودت مگه نمیدونی یهو برگشت گفت بخدا به جون فراموش کرده بودممنم اعصبانی شدمو گفتم حداقل نگو فراموش کردم این منو میسوزونه 

من روز تولدش کلی کارکردم چندماه پول جمع کردم تا براش تولد بگیرم هرچند ساده تولدش ۱ آبان بود 

از شبه باهاش سرسنگین شدم ومیگه امروز برات کبک اینا میگیرم منم گفتم من به کیک نیستم به ارزش دادنم 

حالا چیکار کنم خانوما خیلی ناراحتم اصلا یادم نمیره 

حالا مادرشوهرم اینا بفهمن برامن کاری نکرده روز تولدم خوشحال میشن چه عکس العملی نشون بدم به نظرتون ؟

امروز میخواستم برم برا خودم کیک بگیرم  به نظرتون بگیرم یکم از ناراحتیم کم شه (واقعا آدم ناراحت میشه خوب به بچه بودنم ربطی نداره)؟ 

مامان بابام هم میخواستن برام کیک بگیرن نذاشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما بیچاره فراموش کرده چقدر بچه اینننننن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728

مردااینقدرمشغله دارن که خودم به شخصه حق میدم به شوهرم اگه تولدمویادش بره 

ولی بازم ناراحت میشم

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2740

اره برو یه کیک کوچولو بگیر به خودت برس آرایش کن یه لباس خوشگل بپوش عکس بگیر بزن و برقص  شاد باش آدم خودش باید به خودش بها بده تولدت مبارک باشه اصلا هم بزرگش نکن تو برای خودت زندگی کن

ندارم ولی اگه چنین کاری کنه  وجودشو فراموش میکنم 🤙🏻

تکبیرررر بنظرم شما اصلا ازدواج نکن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

انقدر مشغله کاری و فشار اقتصادی بالاست که مردها حق دارن 

برای من مهم نیست تولدم یادش باشه یا نه 

این حرفها چیه ک مادرشوهرم بفهمه تولد نگرفته خوشحال میشه در این بچه بازیه بینتون؟

2706