2733
2739
عنوان

مصرف دوفاستون؟؟؟

177 بازدید | 11 پست

سلام بچه هامن ۹ماهه تواقدامم این ماه روز۱۲پری سونودادم ودکترگف که فولی ازتخمدان راست ازادشده اقدام کردم وروز۱۳دوفاستون خوردم حالاشبابدنم گرمیگیره کسی تجربه ای ازنصرف دوفاستون داره؟بنظرتون گرگربتگی ازعوارض دوفاستونه؟ضمنازیردلمم دردخفیفی احساس میکنم اینم مربوط به دوفاستونه؟

من که تجربه ای از مصرف دوفاستون ندارم ، اما فکر میکنم گرگرفتگی و درد زیر شکم علائم بارداریه

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که تجربه ای از مصرف دوفاستون ندارم ، اما فکر میکنم گرگرفتگی و درد زیر شکم علائم بارداریه

اخه این ۹ماه هرماه یه علامتی ازبارداری داشتم وهمهشون مال داروهابودولی هیچ وقت گرگرفتگی نداشتم

2731
سلام عزیزم من هشت ماهه هر ماه دوفاستون میخورم..تعریق زیاد و گر گرفتگی هم دارم از شروع تخمک‌گذاری بیش ...

اره منم دقیقاعوارض دوفاستون بودوسرموقع پری شدم

2738
منم دوفاستون مصرف کردم همین علائم رو داشتم و فکر میکردم باردارم همش. ۶ ماهه اقدامم، لعنتی آدم از وقت ...

منم این ماهم پری شدم ولی واقعادلم شکست ایشالله که خدابه دل ههمون نگاه کنه😔😔

منم این ماهم پری شدم ولی واقعادلم شکست ایشالله که خدابه دل ههمون نگاه کنه😔😔

عزیزم😔 چون خودم خیلی وقته منتظرم میفهمم چه احساسی داري. ایشالا ماه ديگه جفتمون خوش خبر باشیم