2733
2739

هر چن وقت گریه مو در میاره،،،امروز صبح قرار بود باهش برم دکتر ساعت ۸ گفتم بریم میگه نمیخواد،،،بعد اومدم میگم  که ظرف ها رو نشستی،،اخه من 4 تا ۱۰ سر کارم قرار بود 4 روز در هفته من بشورم ،،،۳ روز مامانم،،روزیم که نوبت مامانم یادم نمیاد صبح سینگ خالی باشه و تمیز باشه،،،بعد اومده میگه تو هیچ کاری این خونه ای ..منم هیچی نگفتم سریع با چای فرار کردم تو اتاق،،،باز اومده بعد نیم ساعت میگه اصلا مدیونی اگه ظرف بشوری گفتم باشه،،،غذام نخور،،،گفتم باشه،،،باز عصبانی شد گفت خدا لعنت کنه بلند چن بار فحش داد

منم نشستم به گریه کردن

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

بابا آنقدر سخت نگیر یه روز درمیون کنی بهتره اینجوری یادت هم نمیره کار هم میکنی دیگه مامان های ایرانی همین هستم نگران نباش همه همین هستن آنقدر سریع گریه نکن و واکنش نشون نده تو ضعیف نیستی 

بابا آنقدر سخت نگیر یه روز درمیون کنی بهتره اینجوری یادت هم نمیره کار هم میکنی دیگه مامان های ایرانی ...

روز های فرد با منه،،و جمعه،،روز های زوج با مامانم

جز اون که من مشکلی ندارم همیشه میشورم،،،حتی گاهی ظرف های یک روز کاملشو میزاره برا من ،،،منم میشورم،،فقط یه جمله گفتم اونم با خنده که باز نشستی

حالا میخوام یک هفته باهش قهر کنم

موندم چطوری باهش رفتار کنم

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی رو رفتارم کنترل دارم که حرفی نزنم ناراحت نشه،،،ولی انگار دنبال بهونه که منو برنجونه

2728
‌   قهر چی سر سنگین باش دیگه کم صحبت کن یک هفته ولی قهر نکن

ممنون عزیزم

داداشم هر چی بهش بگه بازم ازش طرف داری میکنه،،،فحش بده،،،سر ناهار خودش هر روز سر جنگ داره با مامانم به مامانم میگم انقدر نازشو نخر،،،مامانم فقط به من سخت میگیره

ممنون عزیزم داداشم هر چی بهش بگه بازم ازش طرف داری میکنه،،،فحش بده،،،سر ناهار خودش هر روز سر جنگ دا ...

از این ناراحتم انقدر بین منو داداشم فرق میزاره