2733
2739

بچه ۴۰ روزه دارم. ۸ روز اول که بدنیا اومده بود بخاطر ریه هاش تو دستگاه موند بعد از اون که آوردمش خونه خیلی حساس بودم روش. مادر شوهرم بچمو میداد بغل بچه های خواهر شوهرامم که ۷ ساله و ۱۱ ساله هستن. من میگفتم نده بدش میومد. چون شوهرمم کلا خرج اونا رو میده از وقتی بچم بدنیا اومده فکر میکنن الان خرجشون کم میشه هر روز دارن دعوا میندازن خونم. دیروز مادر شوهرم زنگ زده به مامانم میگه دختر تو فقط زاییده دیگه هیچکس بچه نداره. چرا بچه رو نمیده بغل نوه من. خواهر شوهرمم پیام داده عقده ای تازه به دوران رسیده تو با پول داداش من آدم شدی. خونه بابات هیچی نداشتی. و خیلی حرف های زشت دیگه. منم زنگ زدم جوابشو بدم بلاک کرد از همه جا منو. شوهرم میگه زنگ زدم قاطی کردم واسش. دیگه نمیدونم راسته یا نه. الان دوباره مادر شوهرم زنگ زده به شوهرم میگه زنت تورو جادو کرده بیا تا ببرمت پیش دعا نویس. بابچم لج میکنن. تو این ۴۰ روز ۲ بار اومده پیش بچم. الان نمیدونم چیکار کنم. چه جوری شوهرمو آروم کنم به حرف اونا انقد گوش نده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افتضااااااحه زندگیت

دختر جای تو بودم کلا از اون شهر میرفتم ک دستشون ب خانوادم نرسه ب خانواده مادرت هم بگو جوابشو ندن روش قطع کنن تا تو کاری ک بهشون ربط نداره دخالت نکنن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731
ای بابا چرا اینجوری می کنن  البته خب مشخصه خودتم زیادی حساسی که بعد زازمان منم بودم  شیر ...

چه حساسیتی؟

نوزاد تازه متولد شده رو میدن دست بچه؟مگه اسباب بازیه؟

حالا اگه طوریش بشه همون مادرشوهرت میگه مادر نبودی مراقب بچه نبودی 

منم تو شرایط تو بودم ۵ روز گی بچه ام زدمش بیرونش کردم خیلی بد زدمشا ولی شوهرم اومد خانه بعد قیافه و همه اش و اینور اونور من اصلا یعد مامانم  نه اینکه پرت کنه بیرونا ولی گفت زن من اگه عرضه داره خودش بچه  اشو ضبط وربط میکنه بعد میگفت سه نفری ریختن منو زدن 

چه حساسیتی؟ نوزاد تازه متولد شده رو میدن دست بچه؟مگه اسباب بازیه؟ حالا اگه طوریش بشه همون مادرشوهر ...

چرا نشه داد کنار بچه نیشبنن میدن بغلش بالاخره اونم هیحان داره این بچه رو دوست داره  خیلی هم کوچیک نیست ۷ سال و ۱۱ سال 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2740
چرا نشه داد کنار بچه نیشبنن میدن بغلش بالاخره اونم هیحان داره این بچه رو دوست داره  خیلی هم کوچ ...

خو چ کاریه الان بااین گرونی و هزینه های بالا و  بارداریای عجیب غریب

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
قرار نیست چون بچه هیجان داره ما ریسک کنیم بچه رو بدیم بغلش 

عزیزم اینا ریسک نیست اینا حساسیت بیجاست 

اول دعوا میشه بعدش به شوهرش میگه دیدی مادرت سر نزد بهم اهمیت نداد بجت عزیز نبود بچه رو دوست ندارن و کلی حرف دیگه 

عزیزم اینا ریسک نیست اینا حساسیت بیجاست  اول دعوا میشه بعدش به شوهرش میگه دیدی مادرت سر نزد ...

دوست داشتن خاندان شوهر فقط ب درد خودشون میخوره.والا ما نمیخایم این مدل دوس داشتنو. پس چرا برا کمک ک میشه همشون نیست و نابودن.

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر