2733
2734
عنوان

ی مشکل دارم

69 بازدید | 6 پست

اقا من از اون دسته درونگراهای واقعی ام حالا خصوصیات اخلاقیم ب کنار ک با همه نمیجوشم و چن مدت باید بگذره تا با کسی،اوکی شم  با همسرم چندین ماه طول کشید تا اوکی شدم دوران دوستی اهل زیاد حرف زدن و شوخی و مسخره بازی نیستم کاملا شخصیت جدی دارم و خیلیم دوس دارم اینجوری تو جمع ها تا ازم چیزی نپرسن یا لازم نباشه حرف نمیزنم ترجیح میدم شنونده خوبی باشم  درست و ب جا حرف میزنم ولی با همسرم برعکس همه اینا  با اون ی ادم دیگم میگم میخندم پر حرفی میکنم چون دوسش،دارم 

حالا مشکل من اینه خانواده همسرم  درک و شعور اینو ندارن ک باید من رو اینجوری بپذیرن   میدونن از تلفنی حرف زدن بیزارمممممم  یکی بهم زنگ بزنه هم خودمو میبندم ب فوش هم طرفو تو دلم  هزار بار زنگ زدن  میدونن اذیت میشم هزار بار هم ورنداشتم  دست خودم نیس بدم میاد چن بار پیش اونا  دوستام زنگ زدم جواب ندادم از عمد  ک بفهمن من دوس ندارم ب تلفن کسی ج بدم باز زنگ‌میزنن دیگه خسته شدم از این رفتارشون باید ب اخلاق من  احترام بزارن  مامانش چن بار با لحن بدی برگشته بم گفته اه تو چرا اینجوری فلان با ما نیستی  اونا اخه خیلی میگن میخندن الکی چرت پرت میگن  من نمیتونم مث اونا باشم ۲ ساله ک گذشته  بازم ب اخلاق من احترام نمیرارن زرت زرت زنگ‌میزنن گفتم با من کار داشتین پیام بدید  خیلیا وقتا از لجم جواب تلفنشونو نمیدم  شما بگین من چیکار کنم

منم دقیقا مث توام

ی مدت دخترخالم سیریش شده بود هرروز تماس تصویری میگرفت اگ‌جوابم‌نمیدادم پیام میداد داداشم ک چرا خواهرت جواب نمیده  حرصم گرفته بود از دستش  تا ی روز رک بهش گفتم زیاد از تماس وایناخوشم‌نمیادیا خانوادم‌میگن تو مهرومحبت نداری زنگ نمیزنی اینور اونور

درخواست دوستی هیچکس روقبول نمیکنم اگرهم سوالی چیزی ازم دارین تو تاپیکتون منو تگ کنید سوالتون رو بپرسید. درخواست دوستی ندین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین کلی توضیح دادی فقط خواستی روی ضعفت رو بپوشونی .. منم نمیتونم تلفنی بحرفم و این باعث شده تاحالا خیلی مشکل برام پیش بیاد خانواده شوهرم مدام میپرسن ک چرا زنگ نمیزنی چرا خبر نمیگیری  ۴ سال گذشت اما نفهمیدن 

بالاخره باید ی جایی این مشکلو حل کنیم

2728
منم دقیقا مث توام ی مدت دخترخالم سیریش شده بود هرروز تماس تصویری میگرفت اگ‌جوابم‌نمیدادم پیام میداد ...

خب باید بفهمن اذیت میشیم ک متاسفانه بعضیا درک و شعور ندارن 

ببین کلی توضیح دادی فقط خواستی روی ضعفت رو بپوشونی .. منم نمیتونم تلفنی بحرفم و این باعث شده تاحالا ...

خب شاید ی ضعف باشه اما با افراد درجه یک چرا خوب صحبت میکنم راحتم چون دوسشون دارم با همسرم یا پدرم و خواهرام ساعت ها حرف میزنم اما شماره اینا ک میفته رو گوشیم ارزوی مرگ میکنم همون لحظه کاری کردن دیگه ازشون بدم میااااد