2737
2734
عنوان

آیفون 13 پرو مکس🥴

| مشاهده متن کامل بحث + 31914 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۲ پرو مکس خریدم ۳۸ میلیون

مبارکه😂😂😂این تایپیک برای خیلی وقت پیشه از سرچ پیدا کردی؟؟

اره دیگه منم همون موقعا یکی دوروز بعد تایپیک ته توشو دراوردم ۱۳ رو گرفتم

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
2728
عزیزم شما ۱۳ پرومکس گرفتین؟ فرقش با۱۳ معمولی چیه

بله عزیزم

خب ببین ، شرکت اپل هرسال که یه طیف بالاتر از گوشی‌هاشو عرضه میکنخ درقالب یک‌سری مینی یک‌سری معمولی و یک‌سری پرو(یا پرومکس) تولید میکنه.

عمده فرق شون باهم توی ظاهر ، قیمت ، و سخت افزار(مثل کیفیت دوربین ، حجم باتری و...)اینجور چیزا هست وگرنه سری ۱۳ خیلی فرق خاصی باهم ندارن🌹

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
سلام  شما ایفون پرو خریدید یا پرومکس؟ راضی هستید در کل؟

سلام، پرومکس، بله نسبت به سری ۱۲ کلا از لحاظ سخت افزاری پیشرفت‌های چشمگیری داشته که سهولت در کارکرد رو میسر کرده.

2738
بله درسته به نظر شما پرو خوبه یا پرومکس؟ 

خب سری پرو کلا با سری عادی و مینی فرق میکنه ، حالا چه پرو باشه چه پرومکس زیاد فرق خاصی ندارن فقط از لحاظ ظاهر و اندازه فرق میکنن ، بستگی داره شما با کدوم راحت باشی🌹

نه ۵۱۲ کافیه برام ، اره سری پرومکس میگیرم همیشه ، پرو و عادی رو دوست ندارم ظاهرشون قشنگ تر شده و ای ...

من ۱۱داشتم ۱۳‌ گرفتم از نظر قیمت منظورته من ۴۳گرفتم

عضو گروه لاغری رز سفید 🕊وزن اولیه 59هدف 55
من ۷ پلاس میخام بگیرم 

مبارکت باشه😁❤️سری ۷ تولید میشه؟؟آخه شنیدم از وقتی که سری es اومد تو بازار تولید سری ۷ رو متوقف کردن..

2706