2733
2734
عنوان

آیفون 13 پرو مکس🥴

31903 بازدید | 45 پست

سلام بچه ها ، کسی از شما آیفون ۱۳ خریده جدیدا؟

قیمتش چقدر تفاوت داره با ۱۲؟

تو نت که متغیره ، خواستم ببینم کسی اطلاع داره؟

ممنون♥️

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
من منتظرم ۱۴ بیاد ۱۱ بخرم

مبارکااا😃♥️من همسرم ۱۱ داره هیچ فرق خاصی با ۱۲ نیست توشون همون ۱۱ بگیر والا

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیجی کالا قیمتاش بهتر ازهمه جاست

تشکر♥️اخه اینستا قیمتاش خیلی متفاوته...الانم فرصت ندارم حضوری بپرسم از گالریا

تشکر♥️اخه اینستا قیمتاش خیلی متفاوته...الانم فرصت ندارم حضوری بپرسم از گالریا

منم قصد خرید دارم همه جارو چک میکنم هیچکدوم قیمتشون مثل دیجی کالا مناسب نیست 

ولی خیلی زود ناموجود میشه البته من صورتی میخام ک به ثانیه نکشیده ناموجود میشه

مدلهای پرومکس ک گرونترن زود ناموجود نمیشن

منم قصد خرید دارم همه جارو چک میکنم هیچکدوم قیمتشون مثل دیجی کالا مناسب نیست  ولی خیلی زود نام ...

نه من حضوری میگیرم ولی خواستم رنج قیمتشو بدونم چقد تفاوت داره با ۱۲ پرومکس ، ۲۵۶ گیگش

چون الان فرصت نمیکنم واسه قیمت برم بپرسم گفتم ببینم کسی اطلاع داره یا نه

ممنون

2738
اگه 12داری 13نگیر

چرا؟

فرقشون از لحاظ سخت افزار زیاده ، و ظاهر هم یه خورده دوربین هاش بزرگتره و متد رنگیش فرق داره

اما سخت افزاری تغییرات زیادی داشته...

راستش خوشگل ترم هست😁

چرا؟ فرقشون از لحاظ سخت افزار زیاده ، و ظاهر هم یه خورده دوربین هاش بزرگتره و متد رنگیش فرق داره ا ...

من هردو رو امتحان کردم
12فرق زیادی با 13نداره
13کوچیک تر و سنگین تره
ولی خوش دست تر
و اینکه دوربینش مخصوصا برای فیلم برداری خیلی خوب شده
ولی بازم میگم فرقاشون زیاد بزرگ نیست
مگر اینکه بخوایید پرومکس 1ترابایت بخرید

‏در جواب اینکه میپرسند هنوز تنهایی یا نه،باید گفت؛ ‏خسته‌تر از آنم که دوباره خودم را به کسی یاد بدهم...
من هردو رو امتحان کردم 12فرق زیادی با 13نداره 13کوچیک تر و سنگین تره ولی خوش دست تر و اینکه دوربینش ...

نه ۵۱۲ کافیه برام ، اره سری پرومکس میگیرم همیشه ، پرو و عادی رو دوست ندارم

ظاهرشون قشنگ تر شده و اینکه سخت افزاری تغییر کردن همچین بی تغییرم نیستن

چند گرفتی شما ۱۳ رو؟پرومکس بود؟و اینکه چند گیگ؟

نه ۵۱۲ کافیه برام ، اره سری پرومکس میگیرم همیشه ، پرو و عادی رو دوست ندارم ظاهرشون قشنگ تر شده و ای ...

من 13رو نگرفتم راستشو بخوایین برای دوستم بود که باهاش یخورده کار کردم
خودم 12پرومکس دارم 256 گیگ
حدودا 47.8 میلیون گرفته بودم توی تیر

‏در جواب اینکه میپرسند هنوز تنهایی یا نه،باید گفت؛ ‏خسته‌تر از آنم که دوباره خودم را به کسی یاد بدهم...
نه ۵۱۲ کافیه برام ، اره سری پرومکس میگیرم همیشه ، پرو و عادی رو دوست ندارم ظاهرشون قشنگ تر شده و ای ...

من هم اصلا پرو خالی یا مینی نمیپسندم
کلا بزرگ خیلی بهتره  

من 13رو نگرفتم راستشو بخوایین برای دوستم بود که باهاش یخورده کار کردم خودم 12پرومکس دارم 256 گیگ حدو ...

اهم

نه من ۵۱۲ گرفتم ۱۲ پرومکس رو گفتم ببین تفاوت قیتمشون چجوره

سری ۱۲ ابان عرضه شد من آذر گرفتم ولی خب هرچی دیر تر بگیری ارزونتر میشه قیمتا😃

2706