2733
2739
عنوان

قرص یا سافت ژل لاغری

362 بازدید | 5 پست

چی استفاده کردین و نتیجش چطور بود

من از همین سایت یکیو دیدم تعریف آقای غلامی رو کرده بود سافت ژل باسچی باز یه تاپیک دیگه دیدم اصلا راضی نبود از همین اقا خریده بود . 

کسی که واقعا تجربه داره و استفاده کرده خدایی بگه تبلیغ نکنین جون مادرتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز

من حدود یک ماه پیش این قرص سافت ژل رو از یه شماره که همینجا از طرف دوستان  گذاشته شده بود با قیمت 800 و خرده ای خریدم و تمامشو مصرف کردم.

من فقط اکانت ساختم که بیام بگم پولتونو دور نریزید، این قرص هیییییییچ تاثیری نداره. هییییییییییچ تاثیری. حتی وقتی تماس گرفتم با فروشنده که ادعا کرده بود درصورتی که قرص جواب نداد پس میگیریم، فقط گفت روزی دوتا بخور و باز هم هیچ تاثیری نداشت. باوجود قیمت بالای قرص یکیشو باز کردم چون واقعا حس کردم خالیه! اما توش فقط یه روغنه ماسیده خیلی خیلی چرب بود. همین. ژلی وجود نداشت و فقط یه مقدار روغن بود. عکسشم دارم

من قبلا ادیوس استفاده کردم و واقعام اثر داشت ولی دیگه اصلش پیدا نمیشه. اگرم کسی گفت من دارم اصله باور نکنید چون من خیلی تحقیق کردم و قبلا 6 دوره استفاده کردم بخاطر همین درباره اش اطلاعات دارم. البته همونم مصرف نکنید چون باعث غلضت خون شدید شد. ببخشید خیلی طولانی شد ولی خواستم تجربه خودمو بگم که اشتباه منو نکنید.

2731
من از همین اقای غلامی این قرص رو خریدم ۷کیلو کم کردم راضی هم بودم والله

چجوری مصرف کردید من که از همین آقای غلامی گرفتم ده روزه هیچی کم نکردم .نه سایز نه وزن .شما روزی چند تا و کی مصرف میکردین؟