2752
2734
عنوان

تجربه خواندن قران در بارداری و تاثیرات ان

| مشاهده متن کامل بحث + 21479 بازدید | 94 پست
من 6 دور قرآن ختم کردم توی بارداری اما بدآرومترین بچه رو خدا بهم داد از بس شب و روز گریه میکرد و از ما کاری برنمی اومد خیلی زجر کشیدم خیلی
اما خوب سالمه خدا رو هزار مرتبه شکر الان 4 سالشه تا 3 سالگی همینطور بود اما الان خدا رو شکر خیلی بهتر شده ولی خوب دعا میکنم سعادتمند باشه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لوسی
1392/10/22 11:59 ق.ظ

جوجو طلا جون انشالله هرچه زودتر خدا یه نی نی خوشمل بزاره تو دلت تا عید انشالله سه نفره بشین
دلم یهو لرزید اینو گفتی...
ان شاءالله... تو و همه منتظرای نی نی هم 3نفره بشین تا عید
دستانم خالیست ؛ امّا دلم تا بخــواهی پــر است از هوای کسی که بـــاید باشد امــــا نـیســت... اللّــهـمّ عـجّــل لـولـیّــک الـفـرج...
معجزه کار خدا ست. خدا همیشه از روزنه ای به آدم رو میکنه که اصلا اون روزنه رو نمیبینی. امیدوار باشید و شاد تا خدا بچه های شادی بهتون عنایت کنه

باز هم آمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین
فقط خدا و دیگر هییییییییییییچ......
ایشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاالــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــه
ممنونم ازتون دوستای گلم.

من برم نمــــــاز التماس دعا...
دستانم خالیست ؛ امّا دلم تا بخــواهی پــر است از هوای کسی که بـــاید باشد امــــا نـیســت... اللّــهـمّ عـجّــل لـولـیّــک الـفـرج...
بچهها پسر من از 40 روزگی وقتی تلوزیون روباز میکردم اگه برنامه هایی بود که دوران بارداری نگاه کرده بودم گوش میداد فکر کن

هرچی میتوننین قران دعا بخونید پای برنامه های الکی نشینین باور کنین اونا میبینن
الان بچه من کتاب دعا با کتابای دیگرو از هم تشخیص میده از خیلی کوچیکتر که بود
تا اذان میگه میگه مامان نماز
در هر صورت از این 9 ماه کمال استفاد رو بکنید

منم استراحت مطلق بودم به خاطر همین خیلی به نفعم شد
2706