2733
2734
عنوان

تجربه خواندن قران در بارداری و تاثیرات ان

| مشاهده متن کامل بحث + 21479 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها جون نزدیگ اذانه
خواهشن من و دوستای امثال من که منتظر نی نی هستن رو از دعای خیرتون فراموش نکنین

طریقه ختم دعای مشلول
انشالله اینو بخونین همتون نی نی دار بشین
1.چهل روز روزی 1 بار
2، بیست روز روزی 2 بار
3.هفت روز روزی 3 بار
در این دعا اسم اعظم خدا وند است ، نامی که با آن هر دعایی به استجابت میرسد ، هر نیازی برآورده میشود ، هر شکسته ای ترمیم میشود ، هر بینوایی به نوا میرسد ، هر بدهکاری ادا میشود ، هر چشم زخمی رفع میشود ، هر گناهی آمرزیده میشود ، و هر عیبی پوشیده میماند ، وهر که از شیطان پلید و سلطان زور گو در هراس باشد با این دعواایمنی مییابد
دعای مشلول در مفاتیح الجنان
خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
من اینقدر توی حسرت نی نی هستم که دوقلو یه قلو دختر و پسرش دیگه برام فرقی نمی کنه
فقط بیاد البته فقط فقط سالم باشه
خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
مامان گرفتارجون
تو دعا کن من نی نی دار بشم اون بیاد رو سرم خرابکاری بکنه
دوستان گلم من ختم قران و برداشتم از ماه چهار هر شب که نه ولی نماز شب تا 9 ماهگی خوندم همش حدیث کسا و سوره یوسف و یاسین و به سیب میخوندم باورتون نمیشه حتی روزی که کیسه ابم پاره شد نماز ظهر و حدیث کسا رو خوندم بعد احساس کردم اب شدیدی ازم اومد که رفتم بیمارستان زایمان طبیعی خیلی راحتی داشتم نی نی من به دنیا اومد خیلی خوشگل بود گل پسر من سالم بود و صبور .الان 12 روزش میشه شبا صدای گریش در نمیاد فقط گرسنه که بشه روزا ارومه خیلی از خدای خودم ممنونم اصلا زردی نداشت از ماه هفت روزی سه استکان عرق کاسنی میخوردم .گفتم تجربه خودم و بنویسم برای همه مامانای گل .موفق باشید و نی نی های گلتون سالم
2706