2733
2734

من بنابه دلایلی مجبورم برم سرکاروپسرم کنارباباش بمونه شیش سالشه،امروزاولین روزکاریم بود الان پسرم جداازمن خوابیده ومدام بیدارمیشه بهم نگاه میکنه دوباره میخوابه بغلش میکنم عکس العملی نشون نمیده چیکارکنم ‌‌‌‌‌‌‌عادت کنه به سرکاررفتنم؟؟      

بزرگه که، براش توضیح بده، داری بر میگردی یه خوراکی بخر براش

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کم کم عادت میکنه

بچه ها میفهمن منطقی اما بزبون بچگونه براش توضیح بده بایدبری سر کار و دوستش داری

از، سر کار چند باز، اگر میتونی تصویری اگر نمیتونی تماس تلفنی بگیر باهاش

ب باباشم بگو کاری کنه بهش خوش بگذره

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
2731
براش چند بار با حقوقت کادو بخری و بدونه که چون میری سر کار این امکان رو داری راضی میشه

امروزاولین روزکارم بود،حقوقم دوماه دیگه میدن بهش گفتم برات هروی بخوای میخرم امابازم باهام قهره

من از سه سالگی دخترم میرم سرکار همیشه پشت سرم گریه میکرد هم مجبور بودم کار کنم هم اینکه احساس بدی داشتم الان دخترم وارد ۷ سالگی شده تازه چند وقته ک عادی شده براش دیگه عین خیالش نیست باید زمان بدی بهش سعی کن هر وقت خونه ای باهاش وقت بگذرونی

براش چند بار با حقوقت کادو بخری و بدونه که چون میری سر کار این امکان رو داری راضی میشه

امروزاولین روزکارم بود،حقوقم دوماه دیگه میدن بهش گفتم برات هرچی بخوای میخرم امابازم باهام قهره

من از سه سالگی دخترم میرم سرکار همیشه پشت سرم گریه میکرد هم مجبور بودم کار کنم هم اینکه احساس بدی دا ...

تامیرسم خونه بایدشام وناهارفرداروآماده کنم خونه روتمیزکنم وهزارتاکاردیگه اصلاوقتی برام نمیمونه

تامیرسم خونه بایدشام وناهارفرداروآماده کنم خونه روتمیزکنم وهزارتاکاردیگه اصلاوقتی برام نمیمونه

میدونم حق داری منم دقیقا همین شرایطو داشتمو دارم ولی در حین کار همراهش باش ببین چه کاریو دوست داره حتما نباید کنارش بشینی مثلا داری ظرف میشوری باهاش حرف بزن از کارایی ک انجام داده بپرس بخواه برنامه کودکب که مثلا دیده برات تعریف کنه

چشم

چشمت بی بلا عزیزم نگران نباش یکم صبوری کن بلاخره اونم همیشه شمارو کنارش دیده وقتی ببینه که هر روز دوباره بعد از کار پیشش برمیگردی اعتمادش کم کم جلب میشه و سعی میکنه که عادت کنه من چنتا از هموارامم همین شرایطو دارن