2737
2734
میخوام یکی رو شام سالگرد دعوت کنم، منتها یه شهر دیگست، نمی دونم چه جور دعوت کنم و چی بگم؟
وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
سالگرد یه شهر دیگست و اون فردم یه شهر دیگه، حالا چی باید بگم؟ بگم تشریف بیارین خوشحال میشیم؟ آخه مراسم مرده سخته عروسی بود آدم راحت بود، میگم یه جورم نشه چون مراسم مرده است طرف معذب شه و خودشو به سختی بندازه که بیاد شهر دیگه، حالا چه جوری بگم؟
وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
میشه راهنماییم کنین؟ واقعا برام مهمه و نمی دونم باید چی بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رحمت کنه (اول بگو ک خواستم دعوتتون کنم برای مراسم و بعد بگو انشاالله اگر شرایطش رو داریید تشریف بیاریید در خدمتتون باشیم ، ب شادیهاتون جبران کنیم )
اندکی صبررر سحر نزدیک است
2728
آخه چون شهر دیگست کارت دادن سخته واسه همین می خوام تلفنی بگم
2738
اره همون جمله مانی خوب بود خوشم اومد همونو می گم مرسی که کمکم کردین بچه ها همش فکرم درگیر بود چی بگم