2733
2734
عنوان

بیاین باهم اکیپ شیم😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 89 پست
اسمت قشنگه❤

ممنون عزیزم 😘😘😘😘😘❤

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
😂 نمیدونی کجا بریزی 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻😂 همینجا همینجا 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻😂😂😂😂❤

💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻👀👀👀👀👀

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب دیگه هرروز یا یه روز درمیون یکیمون تاپیک بزنه همه رو تگ کنه باهم باشیم بعدی من باشم ؟  

باش بعدی ت

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
2731
ممنون عزیزم 😘😘😘😘😘❤

❤💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🎊

ع آریانا عشققققق خودم تویی  که گل من خوب شد اومدیاااا💖💖💖💖

ریحانه عشق خودممممم😛😍😍😍😍  اره خودمم 😅😘❤💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀
❤💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🎊

ژوووون ژووون بیا وسط 😂😂😂❤

ژوووون ژووون بیا وسط 😂😂😂❤

نانای❤❤❤ (✪‿✪) (✪‿✪) (✪‿✪) 

خب الان که هستیم اینجا مگه خلم دوباره بزنم  

نمد😂😂😂😂😂😂😂

2706