2737
2739
عنوان

بیاین باهم اکیپ شیم😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 89 پست

منم بیام 😄😅؟ 

آریانا 15 

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی گفت

می خواست به یکی از بچه ها بگه میکِت رو باز کردم یه لحظه هول شد چون از پشتیبانی اومدن تو کلاس گفت بازت کردم نه یه بار نه دوباره چند باررررر اصرار داشت که آره بازت کردم 😂😂😂

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
منم بیام 😄😅؟  آریانا 15

بیا بیا قر تو کمرم فرآونه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
😂😂😂 بنال بینم چی گف:/

مالیدم 😂😂😂😂

یلدا مگه منو نشناختی ؟؟؟ من ریحانه ام تو اکیپتون بودم قبلا اومدم بیرون 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
2740
مالیدم 😂😂😂😂 یلدا مگه منو نشناختی ؟؟؟ من ریحانه ام تو اکیپتون بودم قبلا اومدم بیرون 

ناچ☹️

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
بیا بیا قر تو کمرم فرآونه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

😂 نمیدونی کجا بریزی 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻😂 همینجا همینجا 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻😂😂😂😂❤

اَ اون دورا میاد بو تو😎😀 زومن گرگا همه رو تو 😎😀 اکیپ همه لات و لوتو 😎✌🏻😀 یعنی تو فقط بزن سوتو 😎😀  این فیکارو اَ من دور کن 😎😀 فقط اورجینالا رو جور کن 😎😀 یه لحظه منو بو کن 😂😎😀بویه موفقیته چشم حسودا رو کور کن 😎😀 الان من رسمن توپم😎😂 تازه رسیدم فضا بودم 😂😎😀 تیپم سر تا پا سیاه 😎😀که مچ کنم با فانتزیام😎😀