2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چجوری راضی شد پس

۳ سال پیش اونا بودیم واحد ما کوچیک بود منم هر روز غر میزدم یه دونه بچه داشتیم چند روز یکبار دعوا میکردم باهاشونمادر شوهرم خیلی به شوهرم وابسته بود نمیذاشت جدا شیم و شوهرم خیلی مادرش براش مهم بود بالاخره قهر کردم یک ماه خونه بابام بودم بازم خونه نمی‌گرفت آخرش بابام زنگ زد شستشوی حسابی و یکدفعه شوهرم رفت خونه گرفت و مستقل شدیم 

واقعن؟جواب میده یعنی؟

مال من ک فعلا ج داد...اصلا راضی نمیشد...تا بدجور دعوا کردم با ننه باباش ... گفتم شش ماع دیگ ک پول دستت اومد منو باید ازاین خراب شدع ببری

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
۳ سال پیش اونا بودیم واحد ما کوچیک بود منم هر روز غر میزدم یه دونه بچه داشتیم چند روز یکبار دعوا میک ...

این   شوهر ها باید زور بالا سرشون باشع و دعوا فقط

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
پس منم باید دعوا کنم این سری .تا کی آخه صبر کنم

ممتاسفانه وقتی با حرف و آرامش میگی حالیشون نمیشه مجبوری دعوا کنی تا ب خواستت برسی چون هیچکس جای تو نیست و درکت نمیکنه 

2706