2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر چی دعوا کردی؟؟میشه راهنمایی کنی

سر هر چیزی که پیش میومد

مثلا دستشویی توی حیاط بود و ما طبقه بالا بودیم. سر دسشویی رفتن دعوا میکردم و اونا زیاد بودن میگفتم صبحا یک ساعت توی صف دسشوییم 

پدر شوهرم حساس بود برای خواب من شبا لباسشویی روشن میکردم و حموم میرفتم و ...

بجه مو پوشک نمیکردم می‌بردم خونه شون

کلا ازشون متنفر بودم ولی هر کاری میکردم میگفتن باید پسرمون تا ابد پیشمون باشه

سر هر چیزی که پیش میومد مثلا دستشویی توی حیاط بود و ما طبقه بالا بودیم. سر دسشویی رفتن دعوا میکردم ...

دمت گرم.من خیلی گذشت میکنم بخاطر همینه فک کنم.وگرنه پدرشوهر منم حساسه.پس اینکارارو باید بکنم

2731
چاره ی کار دعواعه پس

منم اولاش به زبون خوش میگفتم یا خونه رو بزرگ تر کن یا خونه بگیر بدبختانه اجازه ساختن هم نمیدادن

منم گفتم فایده نداره نمیشه که حرف حرف اینا باشه منم آدمم دوس دارم خونه جادار و راحت‌تری داشته باشم و باهاشون دعوا کردم 

2740
منم دقیقا هفت سال تموم شد وارد 8شده...

منم دقیقا هفت سالم تموم شده رفته تو هشت سال که تو یه ساختمونیم.البته دنبال خونه اییم دربیایم. شوهرمنم عمرا اگه راضی میشد. الان باوجود دوتا بچه های من و یکی بچه برادر شوهرم اوضاع خیلی فرق کرده . بچه ها باهم سلوک نمیکنن به هیچ وجه باهم نمیتونیم بریم پایین چون بچه ها به شدت شلوغ میکنن. دیگه من انقدر رو مخ شوهرم کار کردم تا راضی شد. تو روخدا دعا کنین خونه ایی که دوست داریمو بگیریم

نه فعلن .یع سال بهش مهلت دادم سال بعد حتمن باید جدا شیم

عزیزم میفهمم منم سه سال پیششون بودم یعنی اونقد دعوا کردم با شوهرم اونقد اخم تخم کردم تا ازون خونه کوفتی اومدیم بیرون.الانم کنار خونشون خونه ساختیم منتها کلا دیگه خونم جداس و مستقل شدیم.چاره ش فقط و فقط چند تا دعوای درست حسابیه

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹
عزیزم میفهمم منم سه سال پیششون بودم یعنی اونقد دعوا کردم با شوهرم اونقد اخم تخم کردم تا ازون خونه کو ...

امسالو بهش آوانس دادم دیگه.چون خومم اقدامن برا بچه دوم دیگه نمیتونم به اساس کشی اینا کنم.سال بعد حتمن باید یه دعوای حسابی بکنم و جدا شم.لج نکرد باهاتون بعد جدا شدن؟؟؟

منم دقیقا هفت سالم تموم شده رفته تو هشت سال که تو یه ساختمونیم.البته دنبال خونه اییم دربیایم. شوهرمن ...

منم اتفاقن بخاطر همین میخام بچه بیارم تا محبور شه خونه بخره جدا شیم.جامون الانم که الانه تنگه یه بچه دیگه بیاد بدترم میشه

امسالو بهش آوانس دادم دیگه.چون خومم اقدامن برا بچه دوم دیگه نمیتونم به اساس کشی اینا کنم.سال بعد حتم ...

نه تا لحظه جداشدن اذیتم می‌کرد اما از وقتی جدا شدیم خودشم فهمید چقد حال زندگیمون حوب شده

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹