2752
2739
عنوان

من ... سال قبل... محرم... سایت...

1223 بازدید | 23 پست
آدمهایی که هر کدام یک جور خنجر میزنند، یکی از پشت در قالب دوست، دیگری وقتی که افتاده ای و از شدت درد به خود میپیچی و نای بلند شدن نداری. آهای مردمی که اسم فلان شخص میاید فریادتان به آسمان میرود که وامصیبتا ظلم! برایمان عجیب است که آدمی عادی با پای خودش زیر چهارپایه اعدام میزند و دیگری اسید بر صورت بی گناهی میپاشد. برای آن یکیمان غیر قابل درک است که هزار و اندی سال پیش به مردمی بی دفاع و اسیر آنطور ظلم کردند. ما همان ظالمانیم! من یزیدی ام که آب پیدا نکرده ام و الا شناگری ام حرف ندارد! شمشیر درنده من زبان و صفحه کلیدم است. چون جای دیگری جز پشت این مانیتور، قدرت و شجاعت ندارم. همه کمبودهای زندگی و کارهایی که نتوانستم بکنم را جمع کرده ام، تا روزی کسی را که در حال بدی دیدم با دوستانم همدست شوم و آن همه نتوانستنهای عمرم را خالی کنم. همه بدبینیها، شکها، خشم، قدرت بیمارگونه ام که نتوانسته با هدف اصلیشان مقابله کند و نمیتواند فراتر از صفحه مانیتورم برود. من مادر نیستم. شاید هیچوقت نتوانم مادر باشم و حتی همسر. اما در عجبم چطور مادری میتواند این همه سنگدلی و قابلیت ظلم درونش ذخیره کند. باور دارم عده ای همانی هستند که امروز برای مظلومیت و درد بعضیها اشک میریزند، دیگرانی طومار جمع میکنند برای مظلوم امروزی، اما خودشان اگر فرصتی باشد همان ظالم بی رحم‌ میشوند چه بسا بدتر! امشب و فردا شب اگر شیعه ایم خدا کند درونمان لشکر یزید نباشد. اگر ادعای حقوق انسانی داریم خدا کند جزو آنها که زبر چهارپایه اعدام بی گناه میزنند نباشیم. قبل از آنکه به فکر اصلاح خشونت بیرونی باشیم به درونمان نگاهی بکنیم. همینجا کسانی هستند که با رفتار و زبانشان در تاپیکها به روح دیگران اسید میپاشند. مدتهاست خودم را درگیر بحثها نمیکنم. این نوشته ها هم از سر دردی بود که با خواندن پستهای زیر و مشابه در تاپیک دیگران احساس کردم. توضیح: پارسال همین روزها بود که از درد بزرگی که داشتم و دارم و قابل گفتن نبود ظرفیتم تمام شده بود. فقط چند قدم با خوردن قرصهای بیشتر فاصله داشتم که کار را تمام کنم. تنها راهی که قبلش به ذهنم رسید آمدن به سایت بود و فریاد زدن.حالم آنقدر بد بود که پستهای زیر را یکی در میان میدیدم و حتی برایم مهم نبود. اما بالاخره دیشب رفتم بخوانم چه گفته بودند و چه کسانی بودند. از دیدن نویسنده بعضی از پستها متعجب شدم. مگر میشود فلانی؟ خطاب من به هیچ یک از دوستان امسالی نیست، پارسالیها هم حتما یادشان نمیاید در آن شب آخر خط من چه کردند! چطور سنگ تمام گذاشتند. مینویسم که شاید امروز یکی مان همت کنیم از شر شمشیرهای برنده زبانمان خلاص شویم.
هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...
پست ها: 44,361 عضویت: 7/5/1390 خیانت.؟ طلاق؟ بارداری در مجردی؟ رسوایی؟ کدوم ...... عضویت: 18/7/1392 برو بمیر راحت شو ..... عضویت: 4/8/1392 jedi nagirid be nazare man bazia jalbe tavajoho dost darano gahi vasash bahane peyda nemikonan ..mese alan ...... عضویت: 6/5/1391 ﺑﺒﻴﻨﻢ ﻧﻜﻨﻪ اﺯ ﺩﻭﺳﺖ ﭘﺴﺮﺕ ﺣﺎﻣﻠﻪ ﺷﺪﻱ ..... عضویت: 11/1/1392 خوشم میاد همه رو گذاشته سر کار ........ عضویت: 3/3/1392 نکنه به قول دوستمون از دوست پسرت بارداری؟؟؟ ...... عضویت: 4/1/1391 چه روزایی؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه راست میگی تعریف کن چه حالی داری؟ شاید حال سرکار گذاشتن .... عضویت: 27/11/1391 فکر کنم مشکل کمبود توجه بود که انگار حل شد .... پست ها: 1,186 عضویت: 2/12/1391 طرف روانیه بابا . ولش کنین . برای جلب توجه این تاپیکا رو می زنه .... عضویت: 10/4/1392 توصیه یه دوست بهت اینه حتمااااااا بری روانپزشک چون واقعا احتیاج داری ... پست ها: 2,978 عضویت: 28/2/1390 و اینک صاحب تاپیک پس از بهم ریختن اعصاب سایر کاربران در کمال ناباوری غیب میشود............ همگی سر کاریم خواهرا.......واقعا بعضیها دوست دارن با اعصاب و روان بقیه بازی کنن....خدا شفا بده .. . عضویت: 2/10/1391 من استغفرالله اگه خدا بودم هرگز دعای ادم سرتقی مثل تورو براورده نمیکردم ..... پست ها: 1,772 عضویت: 10/4/1392 حالمو بهم زدی حیف وقت عزیزم که بخاطر کسی مثل تو حروم بشه بنظر من همه بیاین بیرون تا ایشون تنها با خداش دعوا کنه اگه مشکل داری بگو اگه نه این مسخره بازیهاتو جمع کن میخوای حس ترحم إیجاد کنی همه دلشون واسط بسوزه در حالی که داری خودت از چشم میندازی من که رفتم ..... پست ها: 1,186 عضویت: 2/12/1391 مواظب باشین . شاید هم طرف کلاهبردار باشه . شناسوندن خودش تو سایت با این جار و جنجال ها . کم کم مشکلش رو میگه و اینکه مالی حل میشه و سر یه عده رو شیره می ماله و می تیغه و ..... ... پست ها: 4,063 عضویت: 18/3/1392 تمایل شدید به جلب توجه.. ... پست ها: 4,063 عضویت: 18/3/1392 منو یاد این پیرزنهایی میندازی که همه ش مشت میزنن به سینه شون و ضجه مویه میکنن،کسی هم نمیدونه دردشون چیه
حتی به دوست نازنینم هم رحم نکردند و تهمت زدند که خود من است چون از معدود انسانهای مهربان آنشب بود! مهربانی برایمان اینقدر عجیب و دور از ذهن است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم خوب شما تازه دیشب پستا رو دیدی! من خودم اگه مدیر تاپیک یهو جواب نده...غیب بشه و یا چه میدونم فکر کنیم نتش قطع شده...یا هرچی... اولین چیزی که میاد به ذهنم اینه که تاپیک سرکاریه... ولی پست بی ادبی نمیذارم... اینجا هم زیاد تاپیک سرکاری میزنن... من به دیگران هم حق میدم اینجوری برخورد کنن...همش با احساسات آدم بازی میکنن...
نور
2731
نگین جان دقیقتر بخون. من پستهای توهین رو دیشب دیدم نه بقیه پستها رو! بعد هم اینقدر درک حال بدی که نگفتنیه سخته؟ مگه مجبور کردند تو یه تاپیک که فکر‌ میکنند بازیه یا سرکاری برند؟
راستش نیومدم توضیح بدم یا کسی بخواد سرزنش کنه و باز توهینا شروع بشه. بالای این قسمت نوشته درددل. بعضی وقتا باید خوند و گذشت. البته به شما نیستم نگین
2740
"من به دیگران هم حق میدم اینجوری برخورد کنن..." این مگه جمله شما نیست؟ عزیزم وقتی بارداری خوب نباید تو تاپیک درددل بری. من مشخص کرده بودم پست اول فقط برای دردله و نمیتونم بگم مشکلم چیه. راه حلم نمیخواستم. فقط میخواستم یه جا داد بزنم. ولی نزدیک بیست صفحه توهین کردند!
به اینکار میگن جلب توجه. بعد اونایی که میرند تاپیک قبلیاتو زیر و رو میکنند و میارند کپی میکنند یا دنبال مچ گیری اند تا بقیه بگند چقدر فلانی زرنگه یا لودگی میکنند که بقیه بگند چقدر با مزه است هدفشون چیه؟
به نظر من درد دل کردنو اینا تو سایت کار اشتباهیه. از هر قشرو فرهنگ آدم هست اینجا. تو هم دیگه تکرار نکن کارتو. هر چی هست تو دل خودت. اینجوری راحتتری. همه تو زندگیمون اشتباهای زیادی کردیمو هزارو یکی مشکل داریم ولی قرار نیست همه جا مطرح بشه. تو دل خودمون باشه بهتره تو هم ایشالا مشکلت حل بشه و زندگیه هوبی داشته باشی. خدا مشکل همه رو حل کنه
   می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن....