2733
2739
پسرم الان 50 روزشه. تا حالا که برای من خیلی راحت نبوده با اینکه زیادم ناآروم نیست چون من اصلا زرنگ نیستم به کار خونه و..
میخوام ببینم هر چی پیش میره و بچه بزرگتر میشه کارمون سخت تر میشه؟ یعنی وقت آزادمون کمتر میشه یا نه؟ چون من الان یه حمام هم نمیرسم برم
عزیزم پسر من هشت ماه و نیمشه

کلن آدم زرنگی هستم تو کارهام

بچم هم شکر خدا آرومه

ولی‌ به نظرم تا الان،سه‌ ماه اول سخت بود....استرس...بی‌ خوابی...حالت‌های روحی‌ بعد زایمان

الان خوب همه چیز بهتره،ولی‌ خوب مراقبت از بچه چند برابر میشه چون دیگه چهار دست و پا،یا راه می‌افته.....

خلاصه فکر کنم اگر مرحله یی سختی و شیرینی‌ خودشو داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من یه درجاتی از افسردگی هم پیدا کردم.. بعد زایمان هم بدنم خیلی تکیده شده. همش تو دست و پاهام میلرزه. با اینکه تغذیه ام خوبه.. قبلا سر کار میرفتم ولی کلا دیگه باید قیدش را بزنم. نمیدونم چرا اینقدر ضعیف شدم..
من که هنوز نی نی ندارم ولی اولش سخت تره دیگه . چون هنوز عادت نداری . نوزاد رو خوب نشناختی . مدام هم گریه میکنه ! به کسی حتی باباش هم نمیشه راحت سپردش ... یکم بگذره راحت تر میشی عزیزم
خداجونم ممنونم ...
عزیزم ضعف طبیعیه غصه نخور
من بعد زایمان دومم همش با خودم میگفتم پیر پیر شدم دیگه همیشه ضعف و کمر درد دارم امااااااااااااااااااا الان خوب خوب شدم غصه نخور عزیزم
میگذره
می گن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اونو می گیری فکرشو بکن…

اگه با خدا دوست بشی ، چه زیبا شکل می گیری . . .
2740
اصلا نگران نباش همه چی درست میشه بهتر از قبل
اگه میتونی از یکی کمک بگیر روزانه ورزش کن آب زیاد بخور میوه جات فراوون وقتی خوابه خودتم استراحت کن و بخواب زیاد هم برای کارای خونه سخت نگیر همینه دیگه
خوشبختی راه است نه مقصد ....
ببین اولش تا 3ماهگی خیلی سخته.بعدشم خیلی درگیری.ولی 1سال به بعد خیلی خوب میشه.به زندگی عادی برمیگردی.
همسفر در راه ماند.......زندگی سخت است.......لیک در سفر باید بود بایستی تنها رفت صبری باید تا آرامشی زاید.
سه ماه اول وحشتناکه

بعد هر سه ماه یکبار بهتر میشن. مثلا 6 ماهگی 9 ماهگی و 12 ماهگی....البته سختی ها بیشتر هم میشه و در کل برای من سختیها که مشخص تر بود.

اما هر حرکت جدیدی که انجام میدن شیرینه. اولین غلت زدن...اولین نشستن. اولین ایستادن. اولین قدم اولین تلاش برای چهار دست و پا رفتم ..اولین کلمه و اولین جمله ها و هر پیشرفتی که یه بچه ممکنه داشته باشه

خودتم به تدریج کنار میای و به مادر بودن عادت میکنی.

به نظرم با بزرگ شدن بچه کار بیشتر میشه ولی اوضاع بهتر میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
یک سال اول سخت تره مخصوصا اگه بچه اولت باشه اما از سال دوم کمی راحت تر می شه حداقلش اینه که شباش راحت می خوابه و می ذاره بخوابی.
دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــانِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
اما شیرینی سال اول می چربه به سختی هاش
لحظ دیدن اولین غلط زدن بچه
اولین نشستن
چهاردست و پا راه رفتن و ... خلاصه قشنگه.
دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــانِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!