2733
2739
عنوان

سخت ترین و شیرین ترین دوران بچه داری چه زمانی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20112 بازدید | 36 پست
به مرور خواب غذا خوردن ونگهداریش اسون میشه تا یک سال
ولی بعد که نوپا میشه یسری مشکلات جدید اضافه میشه
من 2.5 سالگی میگم که ادم دیگه واقعا واسه خودش وقت پیدا میکنه
ولی اولاش یه شیرینی بخصوصی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دوقلوهای من هشت ماهه هستن سختیها و بی خوابیهاشون حدودا تا دو ماهگیه بنظر من مثل برق و باد میگذره تا میتونی از این دوران لذت ببر
پیمانی که در طوفان با خدا میبندی، در آرامش فراموش نکن
2731
الان دوره سختیه.اما از سه ماهگی تا شش هفت ماهگی که هنوز بچه چهار دست و پا نرفته عاااااالیه.
از الان بهت میگم که قدرشو بدونی.
بعد از سه ماهگی هم خودت عادت کردی به شرایط هم قلق بچه داری دستت اومده هم بچه زیاد میخوابه غذاش هم که فقط شیره.تا زمانی که چهار دست و پا بره.اون موقع سخته و نیاز به مراقبت شدید داره.
چه لذتی بالاتر از اینکه اسمت قسم راست یک نفر باشد...؟!
وای تو الان در بدترین روزها وشرایطی اینو بدون .........نوزاد داشتن یک حادثه خیلی درگیرکننده ای است

من واقعا تا 50 روز ازخستگی شدید وبی خوابی وضجر شیردادن آرزوی مرگ می کردم

مخصوصا بی خوابی اش ...

بعد راحتتر میشه من الان دخترم 16 ماهه است وخدا را هزار بار شکر می کنم اون روزهای سخت نوزاد داری گذشته ....درسته باید دنبالش بدوی وتازه خیلی شیطونه ولی اصـــــــــــــــــــــــــــــــــلا قابل قیاس با سختی نوزاد نیست ......

تا 4 ماهگی هم کمی سخت بود بعد دیگه عادی شد ....از5 ماهگی تا 11 ماهگی برای من واقعا خوب بود خدا را شکر
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
برای منم خیلی سخته..نی نی من سه ماهست من هنوز سینم زخمه و درد می کنه با اینکه شبها خوب می خوابه ولی موقع شیر خوردن باید اولش راه برم تا سینم رو بگیره و در طول روز همش خسته هستم اصلا جون ندارم هیچ کاری کنم
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
2740
سلام الان بچه شما پنج سالشه اوضاعتون چطوره آیا به تاپیک اون موقتون میخندین؟

سلام من امروز نی نیم۳۱روزه شد واقعا سختمه بخاطر بیخوابی و دلدردش و کمی شیرم،شما بنظرتون اوضاع به مرور بهتر  میشه یا سختتر

من تو اینستا میخونم اینم پیجم:niloo.music1😍خوشحال میشم صدامو بشنوید
سلام من امروز نی نیم۳۱روزه شد واقعا سختمه بخاطر بیخوابی و دلدردش و کمی شیرم،شما بنظرتون اوضاع به مرو ...

وایی شما چیکارکردین؟من که شب وروزم گریه س خیلی سخته خیلی افسردگی هم که شده قوز بالاقوز

..........