2737
2739
عنوان

برای کاهش وزن پیاده روی باعث شلی پوست میشه..

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 23 پست
چجوری باید از کالری شمار استفاده کنم چیا بخورم

وارد فروشگاه بشو و نرم افزار زیره نصب کن بعد نصب قد و وزن می زنی خودش بهت می گه چند کالری مجازی مصرف کنی همون رعایت کن ولی ورزش وپیاده روی یادت نره

زندگی یک بازیه ومن برای برد بازی می کنم ....  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچی دوست داری می تونی بخوری فقط باید کالریش حساب کنی 

چجوری جساب کنم مثلا نون رو بسته بندی نیس ک روش بزنه

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
وارد فروشگاه بشو و نرم افزار زیره نصب کن بعد نصب قد و وزن می زنی خودش بهت می گه چند کالری مجازی مصرف ...

اها ممنون❤😍

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2731
اها ممنون❤😍

وقتی نرم افزار  کالری شمار زیره نصب کردی بالا سمت راست ۳تا خط هست روش بزن نوشته راهنمای نرم افزار بلزش کن همه چی برات توضیح می ده

زندگی یک بازیه ومن برای برد بازی می کنم ....  
منم۷۹هستم قدم۱۶۸ بیست سالمه خیلی دلم میخواد لاغر بشم ..میشه لطفاً بهم بگید چطور وزن کم کردید روزی چق ...

غذامو کم کردم یه کفگیر برنج و یه ملاقه خورشت 

بعضی وقتا هم غذام سوپ و اش جو بود چون لاغر میکنه

روزی ۴۵ دقیقه تا نیم ساعت تند راه میرفتم  هر وقت هم نمیتونستم همون ۱ ساعت رو تو خونه میرقصدم

شیرینی رو کم کن خیلی تاثیر داره

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2740