2726

بچه ها حتما نیاز برم باشگاه یا پیاده روی کافیه باشگاه ثبت نام کردم ولی تنهام تو شهر غریب اذیت میشم واسه ..پیاده روی کنم باعث میشه موقعی وزن کم میکنم پوستم شل نشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با پیاده روی وزن کم کردم  بعد رفتم باشگاه برا سفت شدن عضلات شکم

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2728
چقد طول کشید وزن کم کردی پوستت خیلی شل شد

نه اصلا شل نشد از دیماه پارسال تا مرداد ۱۰ کیلو کم کردم از ۷۷ شدم ۶۷ 

بعد برا سفت شدن عضلات شکم رفتم باشگاه که خیلی هم تاثیری نداشت با یه مقدار ورزش مخصوص تو خونه جواب گرفتم

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
نه اصلا شل نشد از دیماه پارسال تا مرداد ۱۰ کیلو کم کردم از ۷۷ شدم ۶۷  بعد برا سفت شدن عضلات شک ...

منم۷۹هستم قدم۱۶۸ بیست سالمه خیلی دلم میخواد لاغر بشم ..میشه لطفاً بهم بگید چطور وزن کم کردید روزی چقد پیاده روی داشتین

منم۷۹هستم قدم۱۶۸ بیست سالمه خیلی دلم میخواد لاغر بشم ..میشه لطفاً بهم بگید چطور وزن کم کردید روزی چق ...

سلام

من تقریبا ۸۷ کیلو بودم الان شدم ۶۵ 

البته ۶۴ بودم یک هفته مریض شدم رعایت نکردم  یک کیلو اضافه شد 

اول تصمیم بگیر و به خودت  قول بده این هدف تا آخر پیش بری من کالری شمار  زیره نصب کردم هرچی خوردم توش وارد می کردم و حد مجاز رعایت می کردم  نرم افزار کاهش وزن بانوان نصب کردم وهر روز ورزش می کردم روزی نیم تا یک ساعت هم پیاده روی داشتم 

ان شالله موفق بشی 

زندگی یک بازیه ومن برای برد بازی می کنم ....  
سلام من تقریبا ۸۷ کیلو بودم الان شدم ۶۵  البته ۶۴ بودم یک هفته مریض شدم رعایت نکردم  یک ...

عزیزم تو چندوقت؟منم۷۳میخوام بشم۶۵قدمم۱۷۵

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
عزیزم تو چندوقت؟منم۷۳میخوام بشم۶۵قدمم۱۷۵

یک گروه تو وات داشتم اما انگار همشون به حرف می خواستن لاغر بشن پای عمل که اومد یک ماه هم رعایت نکردن منم گروه حذف کردم به نظرم باید واقعا بخای وعمل کنی 

زندگی یک بازیه ومن برای برد بازی می کنم ....  
از اسفند پارسال تقریبا ۷ ماه

چجوری باید از کالری شمار استفاده کنم چیا بخورم

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2706