2733
2739
عنوان

بچه ها الفباروپیش دبستانی یادمیگیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 56 پست
ببین عزیزم فکر نکن با فشار آوردن به بچه باعث میشه بچه ات از بچه های دیگه جلو بزنه فقط از درس و مدرس ...

پس بیخیال بشم؟اره خییییییییلی دعواش میکنم حس میکنم خود بچم هم عصبی شده

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚
عزیزم چرا اینقد عجله میکنی.. الفبا خیلی زوده براش.. فقط در حد لوحه نویسی... اونم روزی 3 خط..  ...

اره کتاب زبان اموزیه خیلی سبز و گرفتم بعد مثلا دوس دارم شکل حروف الفبارویادبگیره.نبایدیادبدم؟چون توکتاب هم حروف و اول نوشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای بچه صفر رو یهو پروفسور کنی؟!😑😑 چه روش اشتباهی عزیزم پیش دبستانی فقط آواشناسی هست اصلا شک ...

چرامیره امااونجاحروف کارنمیکنن

وقتی حروف کار نمیکنن حتما علتی داره دیگه

علتش اینه که زوده برای بچه

فقط صدا آموزی اونم خودشون یاد میدن

فقط بچه رو زده میکنی عصبی و پرخاشگر میکنی همین

هر جیزی وقت خودشو داره

الان فقط باید با مدرسه معلم آشنا بشه آموزش‌های مفهومی با بازی 

کدوم ما حروف الفبا یاد نگرفتیم؟!خب عزیز من یاد میگیرن به وقتش

کارت بسیار اشتباهه نکن بعد شما ۲ پله جلوتر داری ترکیبی یاد میدی!نکن 

2728
وقتی حروف کار نمیکنن حتما علتی داره دیگه علتش اینه که زوده برای بچه فقط صدا آموزی اونم خودشون یاد ...

اره مامانمو ابجی داداشمم میگن اخه کدوم بچه الفبارویادنگرفته همه یادمیگیرن.میدونی دوس دارم یادبگیره قبلا هم سخت میگرفتم بعد دیدم زوده بیخیال شدم تابازشنیدم دخترداییم ۴سالشه و خوندن نوشتن و بلده و چت میکنه.میگم پس شایدامادگیشوداره

دختر خواهر منم همین جوری بهش سخت نگیر مامان دلسوز🙂

بخداازسردلسوزیه اماوقتی دعوامیکنم اعتمادبه نفسشوباخاک یکسان میکنم

اره مامانمو ابجی داداشمم میگن اخه کدوم بچه الفبارویادنگرفته همه یادمیگیرن.میدونی دوس دارم یادبگیره ق ...

اولا شاید دارن غلو میکنن 

جاری من گفت دخترم ساعت رو کامل بلده بعد اومدن خونمون مامانش گفت ساعت چنده دخترم؟ ساعت ۱۱ شب بود گفت دو تا یک 😂یعنی فقط دست و پا شکسته یه چیزایی بلد بود

بعدم مقایسه آفته برای روح و روان بچه

بچتو عصبی میکنی از درس زده میشه چند سال دیگه ول میکنه درسو 

آرزوهای خودتو روی بچه های بیچاره پیاده نکنید 

بچه اتو میخوای پرفسور کنی به زورررر!

در آخر اینهمه تحصیلکرده بیکاری ببین واقعا نیاز هست فشار بیاری

فقط با بچه باید سرگرمی کار کنی توی این سن استعداد یابی و پرورش روح و روانش

فکر نکن مادر خوب یعنی آموزش زیاد 

مادر خوب یعنی آموزش با بازی و استعدادیابی بچه 

از من گفتن بود نتیجه شو بعدا میبینی اگه فشار بیاری

2740
اولا شاید دارن غلو میکنن  جاری من گفت دخترم ساعت رو کامل بلده بعد اومدن خونمون مامانش گفت ساعت ...

اره عزیزم خودمم  میگم شایدالکی میگن .میدونم شوهرمم میگه میخای دکتربارش بیاری یه شبه میخای هرچی توبلدی اونم یادبگیره.دقیقا بابازی و مسخره بازی زووود یادمیگیره مثلابابازی تودوروزتا۱۵یادگرفته ب انگلیسی بشمره.اره بایدیکم شل کنم

جداعجله میکنم؟الان هنوزالفبایادندادن؟

نه فکر کنم دو یا سه جلسه ی اینده حروف الفبا رو شروع کنن بعدم اصلا نباید الان روخوانی یاد بگیرن یا اموزش حروف ببینن ک

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

[QUOTE=213337243]اره عزیزم خودمم  میگم شایدالکی میگن .میدونم شوهرمم میگه میخای دکتربارش بیاری یه شبه 

themomtime

این یه پیج توی اینستاس اموزش پیش دبستانی رو پارسال گذاشت امسالم اموزش کلاس اول فالو کن خیلی کمک میکنه و بچه ها رو جذب میکنه 

پسر من یکی دو ماه تابستون با همین کار کرد خیلی دوست داشت

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
اره کتاب زبان اموزیه خیلی سبز و گرفتم بعد مثلا دوس دارم شکل حروف الفبارویادبگیره.نبایدیادبدم؟چون توک ...

ی سایتی هس بنام دکتر آی کیو.. فیلم های زبان زبان آموزی و درس های دیگه پیش رو داره... خیلی خوب و در قالب بازی درس داده.. بچه هم خیلی خوب یاد میگیرتسون.. اگه خواستی فیلم هاش رو بخر.. قیمت هاش خیلی مناسبه