2737
2739

پسرم پیش دبستانیه و حواسش ب شدت پرته هرچیزیوصدباربایدبگم و به شدت هم کند مینویسه .حروف الفبا رو توخونه خودم باهاش کار کردم حرف آ و ب رومیشناسه اماوقتی بزاش مینویسم ب+امیشه با نمیتونه بخونه و گیج میشه ولی مثلا تکی بنویسم ب میخونه.منظورم اینه کلمه خانی بلدنیس.همه میگن من سخت میگیرم امامن میترسم سال دیگه عقب بمونه و یادنگیره

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚

ذختر منم پیش هست مربی شون گفت ما باهاشون صدا کار نمیکنیم مثلا نخواهید صدای پ رو بشناسه فقط نوشتاریشو کار میکنن

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من پارسال پسرم تو پیش دبستانی دولتی ثبت نام کردم نه حروف الفبا یادش دادن نه اعداد رو 

فقط تو خصوصیا یاد میدن 

نگران نباش کلاس اول که بره یاد میگیره شما یادش ندی بهتره چون روشها فرق میکنه بچه سردرگم میشه

2738
راست میگه فقط باید حروف الفبا بشناسه بعد چند کلمه که  صدای ب میدن باید بگه نکه الان بخونه خیلی ...

چطوربشناسه؟یعنی فقط بدونه مثلا این ب هست؟

عضوگروه سبز💚💚 شروع۵۹ 💚💚وزن هدف۵۵💚💚

من دخترمو نفرستادم امسال به نظرتون واسه اول اذیت نمیشه؟؟؟

البته خودش اعدادو رنگارو این چیزارو بلده عاشق درسم هست کتاب گرفتم تو خونه کار میکنه

ولله که شهر بی تو مرا حبس می شود.... 
2706