2703
2553
عنوان

بچه ها الفباروپیش دبستانی یادمیگیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 56 پست

از چندسالگی باید برن پیش دبستانی؟پیش ۱ و پیش ۲ چیه؟؟خدایا من هیچی نمیدونم

یکی راهنمایی کنه

از کی باید بچه رو ببریم 

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
کلمه نمیخاد؟

ینی چی؟ 

اصن نوشتن بشون یاد نمیدن.

مثلا بشون میگن تو دفتراشون ا ا ا ا ا اینارو بنویسن. یا ب بدون نقطه ک دستشون یکم رون بشه. ولی حروفو بشون یاد نمیدن.

ارزانسرای مدلندarzansa_modland@   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوای بچه صفر رو یهو پروفسور کنی؟!😑😑

چه روش اشتباهی

عزیزم پیش دبستانی فقط آواشناسی هست

اصلا شکل تروفو یاد نمیدن چه برسه به ترکیب حروف

فقط میگی آآآب اولش چه صدایی داره بچه میشنوه و با صداش آشنا میشه همین

قطعا حق با همسرتون بچه رو زده میکتید

مگه پیش دبستانی نمیره؟

2720
من دخترمو نفرستادم امسال به نظرتون واسه اول اذیت نمیشه؟؟؟ البته خودش اعدادو رنگارو این چیزارو بلده ...

تو مدارس دولتی ۱۵۰ تومن میگیرن تحت نطر اموزش پرورش دوره های پیش دبستانی برگزار میکنن به صورت انلاین اونجا میتونی ثبت نام کنی ثبت نامش هم تازه شروع شده برو بپرس از مدارس ابتدایی

تو مدارس دولتی ۱۵۰ تومن میگیرن تحت نطر اموزش پرورش دوره های پیش دبستانی برگزار میکنن به صورت انلاین ...

مگه نمیگن تابستون واسشون دوره میذارن؟

ولله که شهر بی تو مرا حبس می شود.... 
2714
پیش ۱ تقریبا همون مهد هست پایان ۴ سالگی پیش ۲ پایان ۵ سالگی  اول ابتدایی پایان ۶ سالگی

ممنون خانمی

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
چطوربشناسه؟یعنی فقط بدونه مثلا این ب هست؟

اره فقط بشناسه این صدای آهستش چندتا کلمه هم نام ببره صدای آبده همین اعداد من از 1تا10بشناسه کم زیاد هم یادش بده همین مگه کتاب نداره؟

مگه نمیگن تابستون واسشون دوره میذارن؟

من یه هفته پیش ثبت نام کردم پارسال هم چون خودش دوست داشت بعنوان مهمان ثبت نامش کردم فقط سه تا کتاب بود تو ۴ ماه هفته ای ۳ جلسه یک ساعته کلاس آنلاین داشتن بعدش مدرک هم میدادن که دوره امادگی دوره تموم کرده بچه 

من یه هفته پیش ثبت نام کردم پارسال هم چون خودش دوست داشت بعنوان مهمان ثبت نامش کردم فقط سه تا کتاب ب ...

الان یعنی کلاس گذاشتن واسش؟؟؟

پس حتما میرم مرسی از راهنماییت عزیزم

ولله که شهر بی تو مرا حبس می شود.... 

ببین عزیزم فکر نکن با فشار آوردن به بچه باعث میشه بچه ات از بچه های دیگه جلو بزنه

فقط از درس و مدرسه متنفرش میکنی

حتی یادم بدی بعد پایه اول علاقه ای تداره دیگه سر کلاس بشینه و یاد بگیره هم خودش ادیت میشه و هم معلمش بعلاوه این که دو آموزشی میشه

2706