2733
2739
عنوان

همکارم میخواسته خاستگاری کنه

492 بازدید | 49 پست

بچه ها ی همکارم ۳۷/۸سالشه،خوش قدوبالا ،اخلاق عاالی،ادم پاک و سالمیه،ایشون قبلا ازدواج کرده خانمش فوت شدن،ی پسر۱۲ساله داره،دوباره ازدواج کرد چون خانم با پسرش خوب نبود جدا شد،من اومدم سر این کار ازم خوشش اومد و خواسته خاستگاری کنه همکارا نذاشتن گفتن بهت جواب منفی میده تو متاهل بودی و بچه داری و قبول نمیکنه و...،من همیشه متوجه نگاهها و توجهاش شدم ب خودم

تا خلاااصه خانمی رو معرفی کردن و ب دلایلی قبول کرد و ازدواج کردن،در گیرودار ازدواج با اون خانم متوجه حسش ب خودم و ناراحتیش و...شدم،ی مدت هم ناچارا هم اتاق شدیم و بیشتر توجه میکرد بهم ولی خداشاهده من چون متاهل بود حریم بینمونو حفظ میکردم همیشه

امروز همکارم ک دوستشه تابلو تابلو در موردش گفت،اینکه از اول دلش با این خانم نبوده و احتمالا تا نوروز کارشون بطلاق برسه

الانم این اقا ب من حس داره هنوز و همه هم میدونن،ولی من ب خاطر شرایطش پاپیش هم بذاره جوابم منفیه ،

چ جوری رفتار کنم ک زده بشه ازم؟

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

عادی خودت باش اون باید حدشو بدونه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

دیگه محلش نده ای دیگه چه مردیه همطو تا هرکی گف برو اینو بگیر میگیره و بعد جدا میشه مگه شلواره بالاخره ادم وقتی یکی میاد تو زندگیش باید بهش احساس مسئولیت داشته باشه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بگو یکساعت زن نگیره 

خفه شد😒😒😒😐😐😐😤😤😤

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
دیگه محلش نده ای دیگه چه مردیه همطو تا هرکی گف برو اینو بگیر میگیره و بعد جدا میشه مگه شلواره بالاخر ...

ادم تا تو شرایط یکی نباشه نمیتونه درک کنه،هرچند منم این کارشو نمیپسندم ،

یه تپه رو تمیز نذاشته لامصب😐😐😐

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2740
نفهمیدم الان شما متاهلی!؟ مردی که سه تا زن طلاق داده خودش مشکل داره ها نه اونا!

ن من مجردم

وا مرده سه تا زن طلاق داده مگه میشه همشون مشکل داشته باشه احتمال مشکل از اونا نبوده از ایشون بوده ، بعدشم شما خیلی سرد و خشک رفتار کن اونه که باید حد و حدود خودشو بدونه نه شما 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
ادم تا تو شرایط یکی نباشه نمیتونه درک کنه،هرچند منم این کارشو نمیپسندم ،

ربطی نداره عزیزم ادم خودشو که میشناسه وقتی میدونی به طرف حسی نداری نباید بری سمتش دیگه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
بگو یکساعت زن نگیره  خفه شد😒😒😒😐😐😐😤😤😤

😂😂😂😂😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

خداروشکر ک قسمتت نشدچون هم دوبار ازدواج کرده بود هم ی پسر بزرگ داشت.اشتباه محض هست با مرد بچه دار ازدواج کردن.بعدش چقد عجله داشت هی زود زود زن میگرفت‌.بجای من بهش بگو ی نفس هم بکش ای وسط🤐

بهش محل ندی خودش کلا زده میشه

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
😂😂😂😂😂

والا بخدا

ایییینهمه زن

2706